Phoenix Browser 5.3.1.2485 Full Apk for Android

Phoenix Browser hakkında özet 5.3.1.2485 APK + Android için Mod

İsim Phoenix Tarayıcı
Yayımcı Sığır Grubu
En son sürüm 5.3.1.2485
Platformlar Android 4.4
Paket com.transsion.phoenix

Genel Bakış

Sevgili dostlar, size Phoenix Browser APK’sının son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir İletişim Android Uygulamasıdır ve 50.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Phoenix Browser MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,6 puan aldı ve toplam 434,317 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Phoenix Browser apk , hızlı Video İndirme, Özel Tarama ve Veri Tasarrufu özelliklerine sahip Android cihazlar için en iyi ücretsiz web tarayıcısıdır. Phoenix Browser, video algılama işlevi sayesinde çeşitli çevrimiçi videoları indirilebilir hale getirir. Dahası, Özel Mod, herhangi bir iz bırakmadan İnternette herhangi bir yerde gizli moda geçmenize yardımcı olur. Hafif mobil tarayıcı, daha hızlı bir indirme hızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Geçmişinizi kolayca silin. Hiçbir iz bırakmamanız için gizli moda izin verin. Video indirme için özel alan, gizliliğinizi korur.
 • Yer imleri, favori web sitelerinizi kaydetmenize yardımcı olur ve daha sonra tekrar ziyaret etmek için hızlı gezinme sağlar. Geçmiş listesi hatırlamaya yardımcı olur. Her ikisi de, gezinirken en sevdiğiniz web sitelerini ararken size zaman kazandıracaktır.
 • Phoenix Browser verileri sıkıştırabilir, navigasyonu hızlandırabilir ve çok sayıda hücresel veri trafiğinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Ne kadar çok göz atarsanız, Phoenix Browser ile o kadar çok veri kaydedebilirsiniz.
 • Hızlı erişim için Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Amazon, Wikipedia vb. Gibi favori web sitelerinizi ekleyin.
 • Hızlı erişim için önerilen popüler web siteleri. Listeyi beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.
 • Yerleşik video oynatıcı, video indirmeden video oynatmaya kadar tek noktadan hizmet sağlar. Videoları uygulamadan çıkmadan doğrudan izleyebilirsiniz.
 • Arama motorlarını tercihinize göre değiştirin. Google, Yahoo, Ask, Yandex, AOL, Baidu, DuckDuckGo ve Bing’i destekliyoruz .
 • Birden çok web sitesinden sayfalar arasında kolay geçiş. Çoklu sekme yöneticisini kullanmak, tarama deneyiminizi daha sorunsuz hale getirecektir.
 • Gizli Mod, tarama deneyiminizi herhangi bir geçmiş, çerez, önbellek vb. Bırakmadan mükemmel şekilde gizli hale getirir.
 • Görüntü Modu Yok, verileri zayıf bir ağ bağlantısına kaydetmek için görüntü ve video yüklemeyi devre dışı bırakır.
 • Gece Modu, karanlıkta gezinirken gözlerinizi korur. Parlak mod, ekranın kararmasını engeller.

Phoenix Browser APK Mod Son sürümü indirin

Phoenix Browser’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

 

Download Phoenix Browser Mod Apk v5.3.1.2485

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

5.3.1.2485 sürümündeki yenilikler

 1. Gelen kutusu eklendiğinde, diğer kullanıcılardan yanıtlar veya beğeniler alabilirsiniz.
 2. İyi bir deneyim ve güç tasarrufu sağlayan yeni karanlık mod.
 3. Telgraf dosyaları ve temizleyici, çeşitli telgraf dosyalarını yönetmenize ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olur.
 4. İndirme görevinizi daha kolay yönetin, indirme ve indirilen görevleri ayrı tutun.
 5. Ana sayfadaki tüm siteler size en popüler siteleri sağlar

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

PLAYit – A New All-in-One Video Player 2.5.8.14 – Multifunctional and smart video player for Android Download

PLAYit – A New All-in-One Video Player v2.5.8.14 – Multifunctional and intelligent video player application …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir