DMCA Politikası

Oyuntakip.com için DMCA Politikası

 Oyuntakip.com’daki tüm içerik ya e-posta ile Oyuntakip’e gönderilir ya da internetin çeşitli yerlerinde kolayca bulunabilir ve kamu malı olduğuna inanılmaktadır. Gönderilen içeriğin (resimler ve videolar dahil), ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası’na (Başlık 17, ABD Kodu) göre haklarımız dahilinde yayınlandığına inanılmaktadır.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

Oyuntakip.com, 17 USC § 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na (“DMCA”) uygundur. İhlal bildirimlerine yanıt vermek ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer ilgili fikri mülkiyet yasaları uyarınca uygun önlemleri almak politikamızdır.

Telif hakkıyla korunan malzemeniz Oyuntakip.com’da yayınlandıysa veya telif hakkıyla korunan materyalin bağlantıları herhangi bir arama motorundan döndürülürse ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgilerin ayrıntılarını veren yazılı bir iletişim sağlamalısınız. Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış bildirirseniz, zararlardan (masraflar ve avukat ücretleri dahil) sorumlu olacağınızı lütfen unutmayın. Bu konuda yasal yardım için önce bir avukata danışmanızı öneririz.

Telif hakkı ihlali talebinize aşağıdaki öğeler dahil edilmelidir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hak sahibi adına hareket etmesi için yetkili kişinin kanıtını sunun.
  • Sizinle iletişim kurabilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Ayrıca geçerli bir e-posta adresi de eklemelisiniz.
  • İhlal edildiğini iddia edilen telif hakkıyla korunan eserin yeterince ayrıntılı olarak tanımlanması ve materyalin Oyuntakip.com arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimi içermeniz gerekir.
  • Şikayetçi tarafın, materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının telif hakkı sahibi, aracısı veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inanca sahip olduğuna dair bir beyan.
  • Bildirimde yer alan bilgilerin doğru ve yalancı ceza nedeniyle, şikayetçi tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hak sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan.

İhlal edildiği iddia edilen özel bir hakkın sahibi adına hareket etmek için yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

İhlal bildirimini e-posta ile ( info@oyuntakip.com) adresine gönderin

Lütfen bir e-posta yanıtı için bize bir iki hafta bekleyin. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-postayla göndermenin isteğinizi hızlandırmayacağını ve şikayetin düzgün bir şekilde yapılmaması nedeniyle geciken bir yanıtla sonuçlanabileceğini unutmayın. Teşekkürler.