Zombieland: Double Tapper 1.7.6 Apk Full Mod for Android

Zombieland 1.7.6 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Zombieland
Yayımcı
En son sürüm 1.7.6
Platformlar Android 5.0
paket com.sonypicturestelevision.zombieland

genel bakış

Sevgili dostlar, size Zombieland APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir rol yapma Android oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Zombieland MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 29.027 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Zombieland: Double Tapper’daki favori wisecracking kurtulanları ile yola çıkın ve zombi çarpma maceralarına devam edin. Kuralları hatırlayın ve ekibinizi Amerika’nın çorak topraklarına götürürken KAHRAMAN OLUN. NUT UP veya SHUT UP zamanı!

Zombieland’ın kıyamet sonrası Amerikan evreninde yer alan oyuncular, bu bağımlılık yapan Idle RPG’de ilginç karakterlerden oluşan ekipler oluşturacak, yıkıcı ekipman toplayacak ve çeşitli beyin aç zombilere karşı hayatta kalacaklar.

Önemli

 • Zombieland’a özel tamamen yeni karakterler içeren çeşitli kahramanlar toplayın: Double Tapper ve filmdeki favorileriniz – Columbus, Tallahassee, Wichita ve Little Rock.
 • Boston, Las Vegas, Atlanta ve daha fazlası dahil olmak üzere kıyamet sonrası bir bükülme ile ünlü Amerikan destinasyonlarına seyahat edin ve aksiyon dolu yol gezilerine çıkın! Daha fazla ganimet için komisyon aynı anda birden fazla ekip gönder!
 • Biri göğsünde, biri kafasında! Eğer ölümsüz ordularını mücadele olarak zombi hedeflemek için dokunun. Her kahraman için benzersiz ve eğlenceli yetenekleri etkinleştirmek için dokunun. Karakterlerinizi, silahlarınızı ve yeni becerilerinizi yükseltmek için dokunun.
 • Devasa zombi ve patron dalgalarını almak için bir yumruk atmanız gerekecek. Tüfekler, tabancalar, makineli tüfekler ve bıçaklar dahil bir ton ölümcül silah toplayın ve yükseltin!
 • Quips, banters ve tek gömlekler. Filmdeki tüm sevilen unsurlar dikkatle yolculuğunuza kaçtı!

Zombieland Apk indir Oyunu oyna

Zombieland’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod bilgisi

 • Tek atışta öldürmek
 • Tanrı modu
 • Gecikme yeteneği yok
 • Sınırsız beceri puanı
 • Sınırsız Altın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.7.6 sürümündeki yenilikler

 1. Uzay Kuvvetleri subayı Roswell ve kesinlikle yabancı olmayan gizemli ortağı 51. Yeni yeteneklerin kilidini açmak için onları aynı takıma koyun
 2. Tüm yeni kahramanları, silahları ve eşyaları içeren yeni çok haftalık Gauntlet etkinliği.
 3. Anlık Bildirimler – ekibiniz bir görevi tamamladığında veya ilerlemeyi durdurduğunda ve seviye atlaması gerektiğinde uyarı alın

Download Zombieland Mod Apk v1.7.6

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir