Zombie Siege 0.1.446 Apk for Android Full Mod Full Data

Zombie Siege: Last Civilization hakkında özet

ad Zombi Kuşatması: Son Medeniyet
Yayımcı
En son sürüm 0.1.446
Platformlar Android 4.4
paket com.elex.zombieempire
İndirme: Orijinal Zombi Kuşatma: Son Uygarlık APK

Sevgili dostlar, size ZBbie Siege: OBB ile Son Uygarlık APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Zombie Siege için tavsiye edilen yaş : Son Medeniyet MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.6, toplam 32.307 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Yıl 2048, Bir zombi virüsü patlar, dünya kaosa dönüşür. İnsanlığın Son umudu sizin elinizde. Üssü koruyun, Zombie istilalarına karşı koyun ve her şeyin arkasındaki gerçeği bulun. Ancak bunu yaparken, diğer açgözlüler için daha da keskin bir göz atın.

Kıyamette, eğer kasap değilsen, Kuzu’sun. Efsanevi bir Hikaye yazın. Kıyametin kralı olun ve son uygarlığı koruyun!

“ Zombie Siege Mod ” küresel bir çevrimiçi kıyamet hayatta kalma RTS modern savaş oyunudur. En heyecan verici taktik savaş temalı MMO oyunu. Yağma ve yok etme! Dünyanın her yerinden oyuncuları fethetmek için benzersiz stratejiler kullanın.

Bir kaos dünyasında en güçlü orduyu kurun ve zafere giden yolu yürüyün! Zombi savaşına hazırlanın ve güçlü subaylarla gerçek zamanlı PvP savaşlarına katılın! Destansı, dünyayı fethetme kampanyalarında efsanevi orduya liderlik et! Şimdi çene düşüren çok oyunculu savaşlara dalın!

Önemli

 • Dünyanın dört bir yanından hayatta kalanlarla rekabet edin ve sosyalleşin ve dünya çapında gerçek zamanlı olarak çıkan savaşları izleyin. Çevrimiçi PvP’de dünya çapında rakip oyuncularla savaşın. Küresel çok oyunculu skor tablolarında sıralamanızı yükseltin.
 • 60’tan fazla memur siparişinizi bekliyor. Subaylar, ordunuzu güçlendirmek için benzersiz aktif ve pasif becerilere sahiptir. Görevlinizi yükseltin ve zafer için savaşın.
 • Mechs, hayatta kalanların sahip olabileceği, düşmanlara tek başlarına büyük hasar verebilecek güçlü bir solo dövüş birimidir. Kendi Mech’inizi özelleştirin ve şehrinizi koruyun!
 • Kendi şehrinizi yaratın ve onu korumak için güçlü bir ordu kurun. Farklı teknolojiler geliştirin ve dövüş etkinliğinizi artırın.
 • Türünün tek örneği FPS öğeleri, size zombileri katletmenin heyecanını ilk elden getiriyor. En sevdiğiniz silahı seçin ve yolculuğunuza şimdi başlayın!
 • Bu eşsiz oyun tarzı, müttefiklerinizi bir araya getirmenize ve stratejik olarak savaşta konuşlandırmanıza olanak tanır. Komuta becerilerinizi serbest bırakın. Dünya haritasında gerçek zamanlı olarak zombilere saldır ve dünyadaki ittifak üyeleriyle sohbet et! İmparatorluğunu genişletmek için zombi birlikleri ve diğer hayatta kalanlarla savaş.
 • Bu bitiş zamanlarında tarafsız kalabilir veya bir yağmacının parçasını oynayarak savaş yoluyla kaynak toplayabilir ve bölgenizi sürekli büyütebilirsiniz. Zombilerden daha korkunç, insanlık mı
 • Yeni eklenen zombi askerleri, savaşta kaybettiğiniz askerleri diriltmenize ve gücünüzü artırmanıza izin veriyor. Artık zombileri kontrol etme, dünyayı yönetmek için zombi ordunuzu birleştirme gücüne sahipsiniz.

En son sürümü indirin

Zombie Siege: Last Civilization’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Zombie Siege: Last Civilization OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.elex.zombieempire” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

0.1.446 sürümündeki yenilikler

 1. Yıldönümü etkinlik serileri geliyor

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir