Zombie Night Terror 1.5 Full Mod APK

Zombie Night Terror hakkında özet

ad Zombi gece terörü APK
Yayımcı Dijital Takın
En son sürüm 1.5
Platformlar Android 6.0
paket com.pid.znt
İndirme: Orijinal Zombi Gecesi Terörü APK

Zombie Night Terror Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 598 kişi oy kullandı.

Doğru adamı istila et ve dünyayı zombilerle rahatsız et. Zombie Night Terror Mod , savaşçılarınızın beyni ve zombileri olduğunuz bir strateji aksiyon oyunudur. Evet, sen bir zombi kıyamet yaratan sensin!

Çarpıcı piksel sanatı, parlak oyun ve bağımsız delilik dokunuşuyla yeni bir strateji oyununa sahip son derece yenilikçi bir oyun. PC sürümünü getirdik ve mobil hale getirdik! Sahip …

Önemli

  • Zombi sürgününüz herhangi bir grev riski veya şikayeti olmadan her emrinize uyacaktır… Dezavantajı; artık gece geç filmler veya havalı kitaplar hakkında sert bir konuşma yapamazsınız!
  • Daha büyük bir sürüye mi ihtiyacınız var? Peki, o zaman İnsanları davanıza dönüştürün! Çiçekleri getirmeniz ve büyüleyici olmanız gerekmez, çünkü boynunuza tek bir ısırık (veya sizi memnun eden herhangi bir yer) hile yapmak için yeterli olmalıdır!
  • Güçlü yeni zombi türleri yaratarak düşmanın savunmasını yenmek için mutasyon sistemimizden yararlanın.
  • Bunları birleştirmenize ve düşmanlarınızın nelerden oluştuğunu görmenize izin verdik (kelimenin tam anlamıyla). O sinir bozucu insanlara nasıl eğleneceklerini gösterelim!
  • Bir zombi kıyamet zamanlarında, insanlar saklambaç oynamaya zaman ayırmayı severler. Ancak lezzetli ete olan açlık bu acı verici olduğunda, bu çocukçalık için zamanınız yok. Bu yüzden oyun alanlarını yok etmek ve aralarında dehşet yaymak için gücü veya kalabalığını kullan.

Zombie Night Terror’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Zombie Night Terror OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.pid.znt” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir