Zombie Hunter Sniper 3.0.21 Apk + Full Mod for Android

Zombie Hunter Sniper hakkında özet

ad Zombi avcısı keskin nişancı APK
Yayımcı Genera Oyunları
En son sürüm 3.0.21
Platformlar Android 4.1
paket com.generamobile.zhunter.gp
İndirme: Orijinal Zombi Avcısı Keskin Nişancı APK

Zombie Hunter Sniper Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 501.175 kişi oy kullandı.

Aksiyonu hissedin ve en iyi ücretsiz zombi keskin nişancı atış oyunlarından birinde bu kıyamet korkusundan kurtulun. Bir zombi avcısı olarak ve onları 3D grafiklerle zorlu bir birinci şahıs nişancıda (FPS) öldürerek bu hayatta kalmanın tadını çıkarın.

Zombiler aramızda yürüdü! Bir pandemik enfeksiyondan kurtulan birkaç kişiden birisiniz. Bir zombi kıyameti, bir bilim adamının gizli bir laboratuarda bir virüs şişesini düşürmesinden sonra başladı. Askeri kilitlenmeye rağmen, birkaç saat içinde zombi enfeksiyonu salgını dışarıya ulaştı ve şimdi yaşayan ölüler yükseliyor, insanları beslemek için avlanıyor.

Seçkin nişancı keskin nişancı olarak atış menzili deneyiminiz var ve kaos, aksiyon ve hayatta kalma savaş oyunları için askeri strateji konusunda eğitildiniz. Bu, Dünya’daki son gününüz olabilir, bu nedenle sığınağınızdan kaçmak ve Zombie Hunter’a dönüşmek, bu zombi kıyametinde hayatta kalmak için tek umudunuzdur.

Oynanış

Bu Zombi Avcısı Keskin Nişancı Mod FPS oyununda en iyi keskin nişancı tüfeğini seçmeniz, mermileri yüklemeniz, bir kafa vuruşu hedeflemeniz, ateş açmak için tetiği çekmeniz ve yolunuzdaki tüm zombileri avlamanız gerekir. Bu zombi kıyametinde çaresiz kurbanları da dönüşmeden önce ölümsüzleri vurarak savun!

Keskin nişancı cephanenizi hazırlayın ve en iyi zombi avcısı olun, keskin nişancı tüfeklerinden tatar yaylarına, bazukalara, av tüfeğine, saldırı tüfeklerine, tabancalara veya makineli tüfeklere silah seçin ve yükseltin. Bu FPS zombi kıyamet hayatta kalma oyununda en sevdiğiniz silahlarla oynayın.

Her türlü zombi avlayın ve öldürün: bu kıyamet atıcılık görevinde keskin nişancı gözlem, el becerisi ve nişancılık becerilerinizi test edecek zayıf tarama ölümsüz veya güçlü süper zombiler. Çok geç olmadan gizli noktalardan arama yapın, zombileri bulun ve hedefi öldürün!

Önemli

  • Zaman bitmeden zombileri öldür.
  • Keskin nişancı tüfeğini yükseltin.
  • Güç ups ile ganimet kutuları vur.
  • Kıyamet hayatta kalma eyleminin birkaç misyonu.
  • Açık kıyamet savaş alanlarında hayatta kalın.
  • Farklı silahlar ve silahlar.
  • FPS (1. kişi atıcı) hayatta kalma oyunu oynamak.
  • Çevrimdışı veya çevrimiçi oyna

Zombie Hunter Sniper’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

3.0.21 sürümündeki yenilikler

  1. Performans geliştirmeleri
  2. Küçük hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir