Zombie Gunship Survival 1.5.8 Apk Mod Full indir

     Zombi Savaş Gemisi Flaregames’in bu muhteşem başlığıyla bu ferahlatıcı ve bağımlılık yapan zombi hayatta kalma oyununun tadını çıkarın. Sadece kan ve insan eti için can atan akılsız zombilerin istila ettiği kıyamet sonrası dünyasını keşfedin.

Zombi yenmek ve toprakları terörize eden savaşçı suçlu grupları tarafından kendinizi savunmak için onlara rehberlik ederken bir grup hayatta kalanlara komuta edin. Ve neyse ki, bu sefer zorluklarımızda bize yardımcı olacak inanılmaz bir savaş gemisine sahibiz.

Gökyüzünün üzerine çıkın, altındaki düşmanlarınızı bulun, hava güçlerinizle onları indirin, kara birliklerine yardım sağlayın ve zorlukları kazanabildiğinizden emin olun. Üslerinizi inşa edin ve düşmanlarla başa çıkmak için birlik ve silahlar üretmeye başlayın.

Zombie Gunship Survival yorumlarımızla bu şaşırtıcı oyun hakkında daha fazla bilgi edinin .

Hikaye

Oyun, yıkıcı bir zombi vebasının tüm gezegeni yok ettiği fantastik dünyada geçiyor. İnanılmaz yıkımlarla, insanlığın yapışabileceği çok az şey var. Dünya sadece kan ve et için can atan kötü canavarlarla doludur.

Kaos ve sonsuz çatışmalarla, emirlerin artık sürdürülemeyeceğinden bahsetmiyorum bile. Bu nedenle, suçlu ve çetelerin grupları, toprakları nasıl hissettiklerini yapıyorlar. İnsanlığın kendini tüketmesi sadece zaman meselesi gibi görünüyor.

Hayatta kalanların şanslı gruplarından biri olmak için, silah almalı ve bu kötü zombi ve suçluları topraklardan sürmelisiniz. Kötü canavarlardan kurtulmak için şehirlerimizi ve askeri üslerimizi takip ettikten sonra, ilk göreviniz yeniden inşa etmeye başlamamız için bir yer bulmak olacaktır.

Diğer kurtulanların gelip sığınak arayabilmesi için üssünü inşa et. İnsanlığa umut vererek dünyayı yeniden inşa etmeye başlayın. Ve neyse ki, bu sefer, hayatta kalan görevlerimizde çok önemli olduğunu kanıtlayacak güçlü ve yetenekli silah gemilerinden de yardım alacağız.

Çılgın kurtarma ve saldırı görevlerini etkili bir şekilde tamamlamak için bunlardan faydalanın. Güçlü silah gemilerinize atlarken hem kötü zombileri hem de suçluları yok edin. Gemilerinizi daha yetenekli hale getirmek için üslerinizi yükseltin ve yeni teknolojileri araştırın.

Asker üretmeye başlayın ve onları epik görevlerde toplarla birlikte gönderin. Sıkı çalışın ve zombileri ve suçluları yenmenin nihai hedefine doğru elinizden gelenin en iyisini yapın. Barışı ve dünyayı düzenleyin.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

İnanılmaz AC 130 savaş helikopteri ordunuzla insanlığın son umudunu yaratın

Zombi kıyameti aniden dünyayı vurduktan sonra askeri silahlarımızın ve savaş gemilerinin çoğunun imha edilmesiyle, insanlık biraz umutla bırakıldı. Ama neyse ki, son denemelerimiz olarak, şaşırtıcı AC 130 savaş helikopteri hala korunuyordu.

Ve hala üzerinde bulunan tüm üst düzey ekipman ve araçlardan, önemli saldırılarınızı zombilere ve düşmanca çetelere karşı organize etmeye başlayabilirsiniz. Ordularınızı güçlü AC 130 savaş helikopteri etrafında kurun ve karşı saldırılarınıza hazırlanın.

Silah gemilerinizle bir dizi ilginç görev ve zorluğa katılın. Saldırı görevlerini toplayın ve kara birlikleriniz için hava desteği sağlayın. Ya da Yıkım görevleriniz sırasında düşmanları etkili bir şekilde yok edin. Daha gizli bir oyunu tercih ederseniz, Sniper ve Scout oyunuyla oyun içi zorlukların tadını çıkarabilirsiniz.

Silahlı gemiye odaklanın ve yeteneklerini geliştirmek için çoklu yükseltmeler sağlayın. Ateşli silahlarınızı güçlendirin, daha yıkıcı roketlerin kilidini açın, savunmalarınızı artırın ve gemiyi daha manevra kabiliyetli hale getirin.

İnanılmaz güçlerle kötü zombilere meydan oku

Zombi toprakları sular altında bıraktığında, Zombie Gunship Survival’daki oyuncular da en nezaketsiz ve en güçlü düşmanlara karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar. Her biri kendi korkutucu güçlerine ve yeteneklerine sahip farklı zombilere karşı çıkın. Yakalaması ve öldürmesi son derece zor olan sert ve kötü düşmanlara hazırlıklı olun.

Düşmanlarınızla etkili bir şekilde başa çıkmak ve ordularınızdaki kayıpları en aza indirmek için mevcut tüm yangın güçlerinden yararlanın. Yetenekli bir lider olun ve belirli zombi türleri ile uğraşırken doğru stratejileri ve yaklaşımları bulun.

Üssünüzü yeniden kurun ve insanlığa yeni umutlar verin

İnsanlığın bu korkunç zombi kıyametinde hayatta kalma şansını artırmak için, oyuncular kendilerini üslerimizi yeniden inşa edebileceklerini bulacaklar. Diğer kurtulanların barınak arayabileceği ve kötü canavarlara karşı savunmasını düzenleyebileceği güvenli bir üssüne sahip olun.

Farklı tesisler kurun ve kaynak toplamaya veya üretmeye başlayın. Silahlarınızı ve eşyalarınızı yapın, böylece keşifleriniz için ordularınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Düşmanlarla etkili bir şekilde başa çıkmak için yetenekli savaş helikopteri etrafındaki orduları düzenleyin.

Birliklerinizin daha iyi savunma ve saldırılara sahip olmasını sağlamak için birden fazla yükseltme yapın. Güçlü silahların ve silahların kilidini açın, böylece zombiler ve diğer tehditlerle etkili bir şekilde başa çıkabilirsiniz. Ayrıca, üssünüzü düzenleyerek düşmanlarınızın saldırılarına dayanabilmesi için savunmalarınıza dikkat edin.

Savaş helikopteri ile heyecan verici keskin nişancı oyun deneyimini yaşayın

Bağımlılık yapan keskin nişancı oyunuyla ilgilenenler için, Zombie Gunship Survival’ın tadını çıkarabileceğiniz inanılmaz keskin nişancı oyunu sayesinde kesinlikle son derece keyifli olduğunu göreceksiniz.

Düşmanlarınıza karşı atışlarınızı boşaltmaya başlamak için gerçekçi keskin nişancı silahlarını ve ağır silahları alarak başlayın. Gökyüzünden ateş edin ve hedeflerinizi birbiri ardına büyük bir doğrulukla indirin. Savaş helikopteriniz ve hava desteklerinizle ordularınızı ölümsüz ordularına karşı yönlendirebilirsiniz.

Sıralamanızı yükseltir ve daha fazla altın toplarken bir dizi heyecan verici ve ilginç görevler üstlenin. Oyunda ilerleyin ve kendinizi tamamen bağımlılık zombi keskin nişancı zorluklarına bağlı bulun.

Hem hücumda hem de savunmada heyecan verici savaşlara dalın

İlgilenenler için Zombie Gunship Survival, ölümsüzlere karşı heyecan verici savaşlar da sunuyor. Sadece savaş helikopterinizi kullanarak düşmanlarınızla savaşmakla kalmaz, aynı zamanda sahada gerçekleşen savaşlar da son derece destansıdır.

Belirtildiği gibi, ordularınızı uzak hava alanınız olarak hareket edecek olan AC 130 Savaş Gemisi etrafında inşa edeceksiniz. Burada, düşmanlarla etkili bir şekilde başa çıkmak için dronlarınızı, helikopterinizi ve jetlerinizi konuşlandırmaya başlayabilirsiniz. Ya da canavarları etkili bir şekilde dolaşmak için grup birliklerini ve diğer savaş gemilerini boşalt.

Ordularınızı hem epik savunma hem de saldırı zorlukları için uygun şekilde yükseltin. Destansı savaş alanlarındaki kötü zombi kaldırıldı. Mobil cihazlarınızda nihai hayatta kalma nişancı ve strateji oyununun keyfini çıkarın.

Arkadaşlarınız ve çevrimiçi oyuncularla Zombie Gunship Survival’ın keyfini çıkarın

Buna ek olarak, oyunu daha ilginç hale getiren Android oyuncularının, dünyanın dört bir yanından arkadaşlarla ve çevrimiçi oyuncularla Zombie Gunship Survival’ın keyfini çıkarmasına izin verilir. Oyun içi ilerlemelerinizi ve unutulmaz anlarınızı zamanınız olduğunda arkadaşlarınızla paylaşarak başlayın.

Oyun içi ilerlemeleriniz hakkında onlarla tartışmaktan çekinmeyin, ordularından ve temel düzenlerinden yeni fikirler öğrenirken stratejilerinizi ve yükseltmelerinizi gösterin. Ayrıca, her işlemde en iyi skorlar için her zaman birbirinizle rekabet edebilirsiniz, ki bu kesinlikle harika.

Oynaması ücretsiz

Ve tüm bu şaşırtıcı özelliklere sahip olmasına rağmen, oyun şu anda tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında eğlenmeleri için ücretsizdir. Bu nedenle, herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmadan kolayca Google Play Store’dan indirilmesini ve yüklenmesini sağlayabilirsiniz .

Modumuzla oyunu daha keyifli hale getirin

Dokunma ve zorlu görevlerde sorun yaşayanlarınız için, oyunun değiştirilmiş versiyonundan biraz yardım almak isteyebilirsiniz. Silahlarınızı aşırı ısıtmadan sınırsız keskin nişancı atışlarına erişerek başlayabilirsiniz. Onları silmek için kötü zombi ve suçlulara doğru sonsuz yükleri ve roketleri serbest bırakmaktan çekinmeyin. Ve tek yapmanız gereken bunun yerine web sitemizden Zombie Gunship Survival Mod APK’sını indirmektir .

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Hem inanılmaz görsel deneyimler hem de bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahip olan birkaç oyundan biri. Zombie Gunship Survival ile Android oyuncuları, şaşırtıcı hava keskinleştirme zorlukları ve kara savaşları ile kendilerini oyuna tamamen bağlı bulabilirler. Rakiplerinize karşı savaşırken güçlü ve etkileyici görsel efektleri deneyimleyin.

Ses / Müzik

Ve ilgilenenler için, oyun aynı zamanda oyun içi zorluklara tamamen bağlı olmanızı sağlayacak heyecan verici ve etkili ses efektlerine sahiptir. Ayrıca, sesli diyaloglar oyunu çok daha sürükleyici hale getirecektir.

Zombie Gunship Survival Mod Latest 1.5.8 Android APK İndir

Savaş Gemisi Savaşının Hayranları : 3D Dünya Savaşı’nın tadını çıkarmak için başka bir harika mobil başlığı olacak. Ve bu sefer, zombi hayatta kalma temasıyla eğleneceksiniz. Destansı keskin nişancı çekim zorlukları, zombilerle destansı zemin savaşları ve derinlemesine temel inşaat oyunuyla eğlenin. Ayrıca, tüm oyuna tamamen ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Harika değil mi?

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir