Zombie Frontier 3 2.34 Full Apk + Mod for Android

Zombie Frontier 3: Sniper FPS Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 431.976 kişi oy kullandı.

Oyuntakip uygulamasından genel bakış

Tehlikeli bir aşı, insanları yürüyen zombilere dönüştüren güçlü bir virüs geliştirdi. Bu ölümcül virüs yayıldı ve zombi salgınlarına neden oldu ve insanlar kanlı bir ölüm tehlikesiyle karşı karşıya. Hayatta kalanlar ölümüne karşı bir savaşta savaşmalıdır. En iyi günler bitti… Kendinizi bir zombi atıcısına dönüştürün, sokakları savaş alanınız haline getirin ve bu Google Play’in önerilen atış oyununda sayısız zorlu seviyeden geçin! Bu zombi oyununda hedefi öldür ve düşmanı yen. En iyi headshot’a ulaşın!

Bu çevrimiçi aksiyon FPS strateji savaş mobilinde bir zombi saldırısı dünyasında kendinize sorun! Hayatta kalmak için savaşan bir cephede hayatta kalan olarak silah atıcı becerilerinizi geliştirin: Mühimmat ve savaş silahlarının cephaneliğinizi geliştirin ve bu ölü zombi RPG FPS aksiyon savaş oyununda en iyi silahlar ve tüfekler ile elit bir keskin nişancı avcısı olarak çekim yapan canavar zombi ile yüzleşin! Bu ölümcül savaş savaşının sadece bir hedefi var, zombi kıyametini durdurun. Bu zombi atış oyunlarında sınırı koruyun!

Önemli

Bir zombi savaş mobil deneyimini yaşayın: ZOMBIE FRONTIER 3 aksiyon macera oyunu RPG, tamamen gerçekçi bir 3D kıyamet çevrimiçi dünyasında, FPS dövüş eyleminin ve ordu taktik oyunlarının hayranıysanız kaçırılmayacak mükemmel grafikler sunar.

Zombi zombi saldırısına karşı hayatta kalan bir zombi rolünü üstlen ve bir keskin nişancı avcısı olarak 120’den fazla aksiyon seviyesiyle zafere giden yolunu vur! Zombilerle savaşan bir kalabalık senin üstünde! Keskin nişancı atıcı taktik becerilerini son bir stand savaş stratejisi görevinde test et ve ölü canavarın kıyametinde hayatta kal! FPS savaşında elit askeri askerlerden oluşan bir ekibin deneyimini yaşayın!

ZOMBIE FRONTIER 3 mod , 5 patron savaşı, 60 keskin nişancı özel kuvvetleri misyonu ve 2 DLC haritası, birçok destek seviyesi ve çok sayıda atıcı savaş alanında düzenli olarak özel etkinlikler ile FPS RPG yürüyüş zombi kıyametini çeken bir 3D aksiyona yerleştirildi. Zombi atıcı zamanı!

Kıyamet RPG savaş alanı savaşına yönelecek 30’dan fazla güçlü saldırı keskin nişancı silahı arasından seçim yapın. Suikastçı düşmanlarınızı MP5, AK47, Desert Eagle, FN SCAR, HK 416 veya güçlü bir el bombası veya bomba ve daha birçok av tüfeği ve tüfekle öldürün! Cephe savaş alanı arena savaş meydanında yeterli cephanelik veya mermi yok. Strateji, ölümsüz düşman takımını hedef almak ve kafadan vurmaktır! Bu çekim FPS savaşında ne pahasına olursa olsun hayatta kalın!

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

İndirme: Zombie Frontier 3: Sniper FPS Apk APK

Zombie Frontier 3: Sniper FPS’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya oyuntakip.com a geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Bazı hatalar giderildi.

Zombie Frontier 3: Sniper FPS APK hakkında özet

ad Zombi sınır 3: keskin nişancı fps APK
Yayımcı FT Oyunları
En son sürüm 2.34
Platformlar Android 4.1
paket com.feelingtouch.zf3d
İndirme: Orijinal Zombie Frontier 3: Keskin Nişancı FPS APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir