Zombie Frontier 3 2.36 Apk Full Mod for Android

Zombie Frontier 3: Sniper FPS hakkında özet

ad Zombi Sınır 3: Keskin Nişancı FPS
Yayımcı
En son sürüm 2.36
Platformlar Android 4.1
paket com.feelingtouch.zf3d
İndirme: Orijinal Zombie Frontier 3: Keskin Nişancı FPS APK

Sevgili dostlar, size Zombie Frontier 3: Sniper FPS APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Zombie Frontier 3: Sniper FPS MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 437.567 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Tehlikeli bir aşı, insanları yürüyen zombilere dönüştüren güçlü bir virüs geliştirdi. Bu ölümcül virüs yayılarak zombi salgınlarına neden olur ve insanlar kanlı bir ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar. Hayatta kalanlar ölümüne karşı bir savaşta savaşmalıdır. En iyi günler bitti… Kendinizi bir zombi atıcısına dönüştürün, sokakları savaş alanınız haline getirin ve bu Google Play’in önerilen atış oyununda sayısız zorlu seviyeden geçin! Bu zombi oyununda hedefi öldür ve düşmanı yen. En iyi headshot’a ulaşın!

Bu çevrimiçi aksiyon FPS strateji savaş mobilinde bir zombi saldırısı dünyasında kendinize sorun! Hayatta kalmak için savaşan bir cephede hayatta kalan olarak silah atıcı becerilerinizi geliştirin: Mühimmat ve savaş silahlarının cephaneliğinizi geliştirin ve bu ölü zombi RPG FPS aksiyon savaş oyununda en iyi silahlar ve tüfekler ile elit bir keskin nişancı avcısı olarak çekim yapan canavar zombi ile yüzleşin! Bu ölümcül savaş savaşının sadece bir hedefi var, zombi kıyametini durdurun. Bu zombi atış oyunlarında sınırı koruyun!

Önemli

Bir zombi savaş mobil deneyimini yaşayın: ZOMBIE FRONTIER 3 aksiyon macera oyunu RPG, tamamen gerçekçi bir 3D kıyamet çevrimiçi dünyasında, FPS dövüş eyleminin ve ordu taktik oyunlarının hayranıysanız kaçırılmayacak mükemmel grafikler sunar.

Zombi zombi saldırısına karşı hayatta kalan bir zombi rolünü üstlenin ve bir keskin nişancı avcısı olarak 120’den fazla aksiyon seviyesiyle zafere giden yolu vurun! Zombilerle savaşan bir kalabalık senin üstünde! Keskin nişancı atıcı taktik becerilerini son bir stand savaş stratejisi görevinde test et ve ölü canavarın kıyametinde hayatta kal! FPS savaşında elit askeri askerlerden oluşan bir ekibin deneyimini yaşayın!

ZOMBIE FRONTIER 3 mod , 5 patron savaşı, 60 keskin nişancı özel kuvvetleri misyonu ve 2 DLC haritası, birçok destek seviyesi ve çok sayıda atıcı savaş alanında düzenli olarak özel etkinlikler ile FPS RPG yürüyüş zombi kıyametini çeken bir 3D aksiyona yerleştirildi. Zombi atıcı zamanı!

Kıyamet RPG savaş alanı savaşına yönelecek 30’dan fazla güçlü saldırı keskin nişancı silahı arasından seçim yapın. Suikastçı düşmanlarınızı MP5, AK47, Desert Eagle, FN SCAR, HK 416 veya güçlü bir el bombası veya bomba ve daha birçok av tüfeği ve tüfekle öldürün! Cephe savaş alanı arena savaş meydanında yeterli cephanelik veya mermi yok. Strateji, ölümsüz düşman takımını hedeflemek ve kafadan vurmaktır! Bu çekim FPS savaşında ne pahasına olursa olsun hayatta kalın!

En son sürümü indirin

Zombie Frontier 3: Sniper FPS’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.36 sürümündeki yenilikler

  1. Bazı hatalar giderildi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Zombie War: Idle Defense Game 75 – Arcade game – Click “Zombie War” Android +mod Download

Zombie War: Idle Defense Game v75 + Mod – Arcade and fun game “Zombie War” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir