Zombie City 2.3 Apk +Full Mod (Sınırsız Para ve Kaynaklar) + Data for Android

Zombie City: Survival Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 3.690 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Bu, zombiler tarafından işgal edilen ve yok edilen bir şehir. Şehirde yaşamak, er ya da geç enfekte olacağı anlamına gelir. Hayatta kalmak için kendinizi silahlandırmalı ve bu tehlikeli şehirden kaçmalısınız!

Ölümle kaplı bu şehirde, tereddüt ve nezaket ölümle aynıdır. Yapmanız gereken çekim yapmaya ve görüşünüzdeki tüm zombileri öldürmeye devam etmek. Mühimmatın zamanında doldurulması, yangın söndürme cihazlarının yerleştirilmesi, sonsuz savaş tek seçenektir!

Bu terk edilmiş şehirde birkaç kurtulan var. Bir kurtarıcı değilsin, bu yüzden şehirden kaçmak için onların yardımına ihtiyacın var. Bu kurtulanları arayın, yanlarında savaşın ve bir kıyamet hayatta kalma takımı oluşturun.

Gıda, silahlar ve DNA takviyeleri hayatta kalmak için gereklidir ve benzin, ilk yardım çantaları, jeneratörler vb.Gibi ürünler bulabilirseniz, yaşam kalitenizi daha da iyileştirebilir ve iyileştirebilirsiniz.

Bu zor hayatta kalma yolculuğunda, birçok sürpriz de alacaksınız: birçok zombi vurulduğunda, patlamadaki açık bir alanı temizlemek için köşede bırakılan benzin varilini kullanın, böylece zombi kuşatmasından kaçın; kazara harap bir tank buldunuz, siz ve takım arkadaşlarınız birbirinizi kapladıktan ve tankı onarmak için belirli bir süre savaştıktan sonra, bu silah sizi korumak ve zombileri yok etmek için güçlü ateş gücünüzü kullanacak; birkaç güzel hava koşulunda, hava damlaları bu terk edilmiş şehre dağıtılacak, bu değerli fırsatı kavramanız, bu malzemeleri toplamaya çalışmanız, kendinizi tamamen silahlandırmanız ve savaş etkinliğinizi artırmanız gerekiyor.

Önemli

 • HD gerçekçi savaş sahnesi
 • Zengin ve gerçek hikaye diyalogu
 • Güçlü ve kapsamlı başarı sistemi
 • Çeşitlendirilmiş ekipman ve beceri sistemi
 • Özgür ve ferahlatıcı üçüncü şahıs nişancı

İndirme: Zombie City: Survival Apk Full Tam Sürüm

Zombie City: Survival’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya  geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir OBB’yi indir

Zombie City: Survival OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.deathinvasion2.shootinggames” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. 10 Ana Hat Seviyesine sahip Bölüm 4 eklendi
 2. “Sınırsız Keskin Nişancı” etkinlik modu eklendi
 3. Eklenen rastgele mağaza özelliklerini depola
 4. Bazı kullanıcı arayüzü arayüz stilleri ve mantığı değiştirildi
 5. Bazı küçük hatalar düzeltildi

Zombie City: Survival APK hakkında özet bilgi

ad Zombi şehir: hayatta kalma APK
Yayımcı JoyMore OYUN
En son sürüm 2.3
Platformlar Android 4.1
paket com.deathinvasion2.shootinggames
İndirme: original Zombie City: Survival APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir