Zombie Castaways 4.1.2 Apk Mod for Android Full Mod

Zombi Castaways Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 751.852 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dostça bir zombi bir kıza aşık olur ve Zombium’un İnsan olması için yola çıkar.

Zombiler dünyası geniş, parlak ve komik karakterlerle doludur. Muhteşem adaları keşfedin ve Zombie’nin sırrını çözmek için bir adım daha yaklaşmak için çalılıklardan geçin. Zombium pişirmek için olağandışı bitkiler, meyveler ve çiçekler büyütün. Dünyaca ünlü binalar inşa edin, görevleri tamamlayın ve adanızı bir İnsan haline getirmek ve Sevginizi bulmak için dekore edin.

Önemli

Oyunda adanızı temizlemenize ve oduncu, taşçı, balıkçılar, hazine avcıları ve aşçılar gibi bir kasaba kurmanıza yardımcı olan çeşitli zombi işçileri bulacaksınız. Düzinelerce eşsiz bitkiyi hasat edebilecek ve müthiş iksirler yapabileceksiniz. Ataların Topraklarına ulaşmak, İnsan olmak ve daha sonra halk şehrine geri dönmek ve Sevginizi bulmak için yeni hazineler aramak için farklı adalara seyahat edebilirsiniz.

Ne var ne yok

İklim değişikliğinin etkisi veya bilinmeyen bir büyü gücü? En sıcak adalardan birinde tuhaf soğuk dalganın nedenini bulmak için Zombie ve arkadaşı Rita’yı Sunny Coast’a kadar takip edin!

İndirme: Zombie Castaways Apk APK

Zombie Castaways’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir