Zombie Castaways 4.5.1 Full Apk +Mod for Android

Zombi Castaways Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 762.668 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Dostça bir zombi bir kıza aşık olur ve Zombium’un İnsan olması için yola çıkar.

Zombiler dünyası geniş, parlak ve komik karakterlerle doludur. Muhteşem adaları keşfedin ve Zombie’nin sırrını çözmek için bir adım daha yaklaşmak için çalılıklardan geçin. Zombium pişirmek için alışılmadık bitkiler, meyveler ve çiçekler büyütün. Dünyaca ünlü binalar inşa edin, görevleri tamamlayın ve adanızı bir İnsan haline getirmek ve Sevginizi bulmak için dekore edin.

Önemli

Oyunda adanızı temizlemenize ve oduncu, taşçı, balıkçılar, hazine avcıları ve aşçılar gibi bir kasaba kurmanıza yardımcı olan çeşitli zombi işçileri bulacaksınız. Düzinelerce eşsiz bitkiyi toplayabilecek ve müthiş iksirler yapabileceksin. Ataların Topraklarına ulaşmak, İnsan olmak ve daha sonra halk şehrine geri dönmek ve Sevginizi bulmak için yeni hazineler aramak için farklı adalara seyahat edebilirsiniz.

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

İndirme: Zombie Castaways Apk APK

Zombie Castaways’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya Oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

Zombi başka bir maceraya hazır! En iyi niteliklerinizi ortaya çıkarmak, yeni bir turnuvaya katılmak ve zombi şövalyesi unvanını kazanmak için yeni adaya gidin!

Zombi Castaways hakkında özet APK

ad Zombi kazazede APK
Yayımcı VIZOR APPS LTD.
En son sürüm 4.5.1
Platformlar Android 4.4
paket com.vizorinteractive.zombiesettlersv2
İndirme: original Zombie Castaways APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir