Zgirls 1.2.4 Full Mod APK

Android için Zgirls 1.2.11 APK + Mod hakkında özet

ad Zgirls
Yayımcı
En son sürüm 1.2.11
Platformlar Android 4.0
paket com.xingjoys.zgirls.gp

genel bakış

Sevgili dostlar, Zgirls APK’nin son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Zgirls MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,2 puan aldı ve toplam 102.406 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Zombiler yaklaştığında kendini savunmalısın! Körü körüne ölümü beklemek istemiyor musunuz? Okul kızlarınızı çağırın! Dünya çapında 30 milyondan fazla oyuncu sizinle oynamak için bekliyor! Savaş yeni başladı …

Büyük bir viral saldırının ardından dünya, zombilerin her tarafa yayıldığı bir felakete sürüklendi. Son insanlar bir okulun yıkıntılarına sıkışmış durumda ve siz onların komutanısınız. Burada, farklı yeteneklere sahip güzel genç kızları kişisel zombi katilleriniz olmaları için toplayabilir ve eğitebilirsiniz. Okul dışındaki zombileri sizin için ortadan kaldırmaya hazırlar.

Zgirls Mod oyunu gerçekten eğlenceli ve bağımlılık yapıcı. Her şeye alıştığınızda, hemen hemen duramazsınız. Karakter tasarımları ve bazı etkinlikler, eğlenmeye devam etmenizi sağlamak için gerçekten eğlencelidir.

Önemli

 • Bu oyunun çılgın hikayesi sizi içine çekecek
 • Zombi katilleriniz olmak için çok sayıda Zgirls toplayın ve eğitin
 • Zombilerden ve düşmanlardan gelen her türlü baskına direnmek için üssünüzü yükseltin
 • Kuvvetlerinizi daha da iyi desteklemek için en iyi ekipmanları üretin
 • Bol görevler ve etkinlikler hızla gelişmenize yardımcı olur
 • Dünyanın her yerinden oyuncular arasında arkadaşlarınız veya düşmanlarınızla oynayın
 • Korkunç zombilerle yüzleşin ve onları alt edin. Haydi Zgirls!

Zgirls APK Mod Son sürümünü indirin

Zgirls indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Download Zgirls Mod Apk v1.2.11

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.2.11 sürümündeki yenilikler

 1. Yaz Festivali Kalesi görünümünün siyah çizgi sayısı optimize edildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir