Zero City: Zombie Shelter Survival 1.11.2 Full Apk + Mod for Android

Sıfır Şehir Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 191.684 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Yeni dünyadaki son sığınaklardan birine hakim olun! Hayatta kalanları bir araya getirin ve onlara liderlik edin, insanları eğitin ve görevler verin – her zaman herkes için bir iş vardır! Üssünüzü inşa edin ve güçlendirin ve onu emprenye edin!

Virüs yayılır, çok geç olmadan harekete geçme zamanı. Savaşçılar uyanık olmalı ve silahları hazır olmalıdır. Terk edilmiş depolarda bulunan eşya ve malzemeler, zombi ordularına ve ustalarına karşı savaşlarda yararlı olacaktır.

Önemli

  • Emdirilemeyen bir sığınak oluşturmak için odalar inşa edin ve yükseltin. İşçiler zaten orada. Şimdi inşaata başlamak için sipariş verin! Çeşitli savunma yapıları inşa ederek sığınağınızı savunma için hazırlayın. Hangi savunma kombinasyonunun en etkili olacağına karar verin!
  • Bu karanlık zamanlarda, hayatta kalan her kişi önemlidir ve herkesin yapacak bir şeyi olacaktır! Çalışanlarınıza yeni beceriler öğretin, geliştirin ve pratikte ne öğrendiklerini göstermelerine izin verin!
  • Etkili silahlar ve teçhizat yarat, ekibini kolla ve giydir!
  • Hayatta kalan tek kişi biz değiliz, ama sadece en güçlü olan kıyametten sağ kurtulur, değil mi? Arena turnuvasında veya diğer sığınaklara saldırılarda düşmanlarınıza hükmetmek için güçlü, yenilmez bir ekip oluşturun. Açık çatışmada şovu yürüten diğer kişilere gösterin!
  • Takımınızı yeni dünyanın tüm denemelerinde yönetin ve mevcut tüm cephaneliğinizi kullanarak hayatta kalın! Cesur savaşçılarınızın önünde zombi orduları ve mutant fanatiklerle yüzlerce savaş var.

https://www.youtube.com/watch?v=9tQAld1VmC8

İndirme: Zero City Mod APK

Zero City’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Zero City büyük bir güncelleme almak üzere. En göze çarpan özellikler Memur ve Bunker olacak
  2. Optimizasyonlar ve geliştirilmiş oyun performansı
  3. Hata düzeltmeleri

Hakkında sıfır şehir APK

ad Sıfır şehir APK
Yayımcı BEINGAME SINIRLI
En son sürüm 1.11.2
Platformlar Android 4.4
paket com.beingame.zc.zombie.shelter.survival
İndirme: Orijinal Sıfır Şehir APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir