Zen 4.0.3 Subscribed Apk Mod for Android indir

Zen Mod bir Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı, toplam 16.047 kişi oy kullandı.

genel bakış

Daha mutlu, daha sağlıklı ve daha dengeli bir duygusal yaşam sürmek istiyorsanız , Zen uygulaması sizin için mükemmel bir uygulamadır. Google’ın ‘2016’nın En İyi Uygulamaları’ listesinde Zen, sürekli artan miktarda içerik ve özellik sunuyor.

Önemli

  • Gevşeme, derin uyku, ruh halini iyileştirme, kaygı hafifletme, stres azaltma, işe odaklanma ve çok daha fazlası için haftalık yeni Rehberli Meditasyonlar.
  • Rahatlama ve meditasyon için ses ve videolar.
  • Pozitif enerji için derin uyku müziği ve sabah müziği.
  • Binaural, diğerlerinin yanı sıra, daha iyi seks, çakra iyileşmesi, endorfin salınımı, zeka artışı, ruh hali artışı için frekanslarla tedaviyi yener.
  • Zihinsel masaj, rahatlama ve derin uyku için ASMR sesler.
  • Kullanıcılarımızın duygusal durumlarını takip etmelerini sağlayan benzersiz bir ruh hali izleme özelliği.
  • Yansımalar ve ilham verici alıntılar, atasözleri ve motivasyon mesajları

İndirme: Zen Mod APK

Zen’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Zen APK hakkında özet

ad Zen
Yayımcı ZenApp Inc.
En son sürüm 4.0.3
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir