Zaptiye 1.30 Apk +Full Mod for Android + Data

ad Zaptiye APK
Yayımcı Pilav Prodüksiyon
En son sürüm 1.30
Platformlar Android 4.1
paket com.pilav.zaptiye
İndirme: original Zaptiye APK

Zaptiye Mod bir Aksiyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 11.471 kişi oy kullandı.

Android Zaptiye oyunu 19. yüzyılda, Osmanlı İmparatorluğu’nun büyük Sultan Abdülhamid’in çağında gerçekleşir. 1. Dünya Savaşı’ndan hemen önce 1. Karakterler, kostümler, tarihi yerler ve açık dünya mimarisi sizi geçmişe götürecek.

Önemli

  • 19. yüzyılda Konstantinopolis şehrinde suçla mücadele. Farklı görevler, yayalar, suçlular, atlar ve müttefikler ile keyifli açık dünya ortamı. Kesintisiz aksiyon, macera ve silahlı çatışma.
  • Karakterinizi birçok eşya, silah, zırh ve beceri ile geliştirin. İstanbul’da hırsızlığa, inançlara, çetelere ve suikastçılara karşı savaşın. İlerledikçe para ve deneyim puanları toplayın ve karakterinizin size uygun olduğu şekilde harcayın. Osmanlı Düzeni’ni koruyun.
  • Ana görev görevlerinde bilgi toplamak, çatıdaki zorlu parkurlarda kendinizi test etmek, her bölgeyi inanç, çete suçu ve suikastçı loncalarından temizlemek için şehirde dolaşın. Maceranızı seçin.
  • Düşmanlarınızı öldürmek için farklı tabanca türleri kullanın ya da sessiz bir yaklaşım seçin, saklanın ve düşmanlarınızı bıçak fırlatma veya yakın dövüş saldırılarıyla öldürün. Kendi eylem rpg tarzı şehirde suçla savaşın. Silah çekim kaba yol, sessiz suikastçı tarzı profesyonel yoludur.
  • Açık dünya kenti çevresinde farklı özerk araçlar dolaşıyor ve sokaklarda atlanabilir atlar bulunabilir. Deneyim puanlarınızı, düşmanları ezmek ve hatta hızlı sürüş sırasında ateş etmek için binicilik becerilerini öğrenmek için harcayabilirsiniz. Ata binmek kolay ve etkilidir.
  • Haritanız açık dünya kentindeki misyonları, araçları, dükkanları, yerleri, yolları ve geçitleri gösterir. Haritanıza işaretler koyabilir ve ardından varış noktasında pusulayı takip edebilirsiniz.

Zaptiye’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Zaptiye OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.pilav.zaptiye” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir