Z Day: Hearts of Heroes 2.29.0 Mod Full APK

Z Day hakkında özet

ad Z günü APK
Yayımcı KingsGroup Holdingleri
En son sürüm 2.29.0
Platformlar Android 4.1
paket com.kingsgroup.ww2
İndirme: original Z Day APK

Z Day Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 129.713 kişi oy kullandı.

Bildiğiniz tarih mutlaka doğru değildir. 1944 yılında Müttefik Kuvvetler şimdi D-DAY olarak anılan Normandiya’ya indi. Kötü bilim adamları havayı değiştirebilecek silahlar kullandılar ve bu da Normandiya’daki D-Day savaşlarının fırtınada başarısız olmasına neden oldu.

1945’te Naziler deneysel bir Antimadde Bombası başlattı, dünyadaki çoğu ülkeyi yok etti ve sosyal yönetimi yok etti. Bu güne Sıfır Gün veya kısaca Z-DAY denir.

Bu karanlık yeni dünyada, kötü güçler tüm insanlığı fethetmeye çalışır ve hiçbiri onlara karşı çıkmaya cesaret edemez… Zombi kıyametini durdurmak için hayatlarını vermek isteyen “kahramanların kalbi” olanlar hariç!

Kötü kaptan zaten sonsuz yıkım gücüne sahip bir bileşik olan Antimatter’i arıyor. Kimse onu durdurmazsa, tüm insan ırkını silecek ve her insanı ölümsüz bir zombiye dönüştürecek.

Z Day Mod savaş MMO oyununda strateji ile hareket etme zamanı ! Adrenalin dolu bir zombi PvP savaşında hayatta kalmaya çalışırken kahraman ordusunu inşa et, üssünü güçlendir, arkadaş edin ve düşman saldırısını ele geçir!

Önemli

 • Şehrinizi yeniden inşa edin ve güçlendirin ve bu hayatta kalma stratejisi MMO’da üs ve askeri merkezlerinizin yanında zombi istilasını, binaları ve çiftlikleri onarın!
 • Çok Oyunculu PvP Dünya Savaşı! Bir komutan olarak başınızı dik tutun ve zafer kazanmak için küresel terörün savaş meydanına cesurca yürüyün!
 • Ordu İttifakları! Arkadaş edin ve müttefiklerinizle ilişki kurun. Kötü Komutan’ın saldırısını yenmek için farklı stratejiler kullanarak birlikte çalışın ve bu RPG’de canavar Bastion’a saldırın!
 • Savaş Kahramanları! Askeri tanrılar strateji ile savaşmak için size yardımcı olacaktır. Savaş kahramanlarınızı eğitin!
 • Destroyerler! Yukarıdan ölüm. Yıkıcı saldırı gücü efsanevi bir uçak! Her ne pahasına olursa olsun zombi istilası hayatta!
 • Süper asker! Mekanizasyon askerinizle Terkedilmiş Tesis’i keşfedin ve savaş meydanında yarışın!
 • Çok oyunculu savaş rekabeti! PvP’den daha fazlası, Bölge – Bölge, İttifak ve İttifak ve birden fazla bölgede Kuzey Cephesi etkinliklerine katılın!
 • Sohbet! Gerçek zamanlı bir konuşmada dünyanın her yerinden diğer oyuncularla bağlantı kurun!
 • Strateji çok oyunculu MMO RPG! Kaynaklarınızı yönetin, asker ordu birliklerinizi eğitin ve kahramanların savunma ve saldırı taktiklerini geliştirin. Düşmanınızı anlayın ve strateji ile vurun!
 • Bina! Kendinize barınak için MMO savaş alanındaki tüm savaşları sona erdirecek kadar güçlü bir İmparatorluk kurun.
 • Destansı Hayatta Kalma Hikayesi! Korkunç zombi istilacıları ile dolu taze sürükleyici korku dövüş hikayesi!

Z Day’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir