YoWindow Weather 2.19.5 Apk +Full Mod for Android

YoWindow Hava Mod bir Hava Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 16.505 kişi oy kullandı.

genel bakış

YoWindow Hava uygulaması benzersiz bir yeni hava uygulaması. YoWindow’un büyüsü, gerçek hava durumunuzu yansıtan canlı bir manzaradır. Örneğin, yağmur yağıyorsa – YoWindow’da yağmur yağar. YoWindow’daki gün batımı ve güneşin doğuşu, gerçek hayatta olduğu gibi gerçekleşir. Ama harika olan şey, zamanı ileriye doğru kaydırabilirsiniz. Sadece ekranı kaydırın ve havanın gün boyunca nasıl değişeceğini göreceksiniz.

Önemli

  • Tüm hava durumu parmaklarınızın ucunda. Mevcut hava durumunu, bugün ve birkaç gün öncesinin tahminini görürsünüz.
  • Modern manzaralar mevsime bağlı olarak değişir. Sanat eseri en küçük ayrıntısına kadar tasarlanmıştır. Bölgenize en uygun manzarayı seçin.

İndirme: YoWindow Weather Mod APK

YoWindow Hava Durumu’nu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Ani sıcaklık değişikliği bildirimi Yarın sıcaklık 7 derece veya daha fazla artacak veya düşecekse

YoWindow Hava Durumu hakkında özet APK

ad YoWindow Hava Durumu Modu
Yayımcı RepkaSoft
En son sürüm 2.19.5
Platformlar Android 4.1
paket yo.app
İndirme: Orijinal YoWindow Hava Durumu APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir