YouTube Premium Mod APK – Full Download

YouTube Premium APK, YouTube tarafından sunulan, kullanıcının Ücretsiz Müzik (Ayrı Uygulama), Reklamsız Video Deneyimi, Arka Plan Video Oynatma, Pop-Up Video Kutusu ve YouTube Orijinallerinin keyfini çıkarmasına izin veren abonelik tabanlı bir premium hizmettir. Bu insanların çok uzun zamandır talep ettiği bir şey. Sonunda Google, YouTube Premium aracılığıyla talebi karşılamanın bir yolunu buldu.

Bugün bu yazıda, aynı tasarım, kullanıcı arayüzü ve G-Hesabı Girişi ile YouTube Premium ile aynı tüm premium özelliklere erişmenizi sağlayan Uygulamadan bahsedeceğim. Öncelikle, özellikler API aracılığıyla Uygulamaya devralındığı ve abone olduktan sonra Hesabınıza bağlandığından, APK’yı abone olan herhangi bir kullanıcıdan alarak premium özelliklere erişemeyeceğinizi açıklığa kavuşturmak istiyorum.

Uygulama, Android’iniz için YT Premium App’e yapıştırılmış olacak ek özelliklere sahip orijinal YouTube Uygulamasının tüm temel işlevlerine sahiptir. Google Hesabınızla oturum açabilir ve bilgilerinizi güvende tutmak için Verilerinizi mevcut hesap ve verilerle senkronize edebilirsiniz.

Uygulama, YT uygulamasının bir mod veya kötü amaçlı yazılım enjekte edilmiş bir çeşidi değildir. Ancak, uygulamanın premium sürümünden alınan orijinal API’yi kullanan ve tek bir kuruş ödemeden arka plan oynatma ve kutu minimize edilmiş videolar sunan zengin özelliklere sahip bir YouTube uygulaması oluşturmak için kodlayan YouTube Premium’un sahte bir sürümüdür.

YouTube Premium’un Özellikleri (Vanced)

  • YouTube gibi çalışır  – Temel işlevler ve kullanıcı arayüzü temel olarak resmi YouTube Uygulaması ile aynıdır.
  • Reklamsız  – Uygulama reklamsızdır, böylece çok rahatsız etmeden en sevdiğiniz içeriği dinleyebilir ve izleyebilirsiniz.
  • Arkaplan Oynatma – YouTube videolarını tek tıklamayla arka planda oynatabilirsiniz.
  • Çoklu Görev (Açılır Pencereler)  – Videoyu ekranınızın küçük bir bölümünü alacak şekilde küçültebilir, böylece cihazınızda başka şeyler yapabilirsiniz.
  • Karanlık Mod  – Android Cihazınızda Koyu / beyaz Mod arasında geçiş yapabilirsiniz.
  • Ek açıklamaları ve önerileri etkinleştirme / devre dışı bırakma Videolardaki kartlar
  • Destek ve Kararlılık  – Destek Android 4.4+ ve uygulama son derece kararlı.
  • Varsayılan YouTube Uygulamasıyla Paralel Çalışır
  • Kök Gerekmez –  Uygulamaya kök erişimi gerektirmez

Uygulamayı İndirmek Güvenli mi?

Uygulama kıdemli XDA geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir ve kullanımı tamamen güvenlidir. Dosya, Shield, Norton, Avast ve AVG gibi çeşitli antivirüs Uygulamaları kullanılarak tarandı. Dosya ayrıca herhangi bir kötü amaçlı doğa için emülatör ve TurstGo Ad Detector App üzerinde test edilmiştir. Ve testimizden, Uygulamanın İndirilmesinin Güvenli olduğunu garanti edebiliriz En son sürümleri indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

YouTube Premium Mod APK – Full Download

YouTube Music Premium – LINK 1

YouTube Music Premium – LINK 2

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Thumbnail Maker Pro 11.6.1 – application for making thumbnails for Android! Full Download

Thumbnail Maker – Create Banners, Covers & Logos v11.6.1 – Application for making thumbnails of Android Professional and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir