Your Phone Companion 1.20041.77.0 Apk – Mod for Android Full

Telefon Eşlik Mod bir Verimlilik Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 174.353 kişi oy kullandı.

genel bakış

Telefonunuzun bildirimlerine, metinlerine ve fotoğraflarına anında erişmek için telefonunuzu ve PC’nizi bağlayın. Başlamak için Telefon Eşlikçinizi kurun ve PC’nizdeki Telefonunuz uygulaması ile bağlayın.

Telefonunu seviyorsun. PC’niz de öyle. Telefon Eşlikçiniz ile Android telefonunuzu Windows 10 PC’nizle kolayca senkronize edebilirsiniz. Sevdiğiniz her şeye doğrudan bilgisayarınızdan anında erişin. Metin mesajlarınızı kolaylıkla yanıtlayın, fotoğraflarınızı e-postayla göndermeyi durdurun ve telefonunuzun bildirimlerini bilgisayarınızın daha büyük ekranından alın.

Önemli

  • Android telefonunuzun bildirimlerini PC’nizden alın ve yönetin
  • Bilgisayarınızdan gelen metin mesajlarını okuma ve cevaplama
  • Telefonunuzda çekilen fotoğraflar PC’nizde anında kullanılabilir
  • Cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmanıza yardımcı olan telefon ve PC uygulamalarını bulun
  • Verimlilik, Eğitim, Haberler ve daha fazlası gibi kategorilerde Microsoft’un uygulamalarını keşfedin

İndirme: Telefon Eşlik Etme Mod APK

Telefon Arkadaşınızı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Artık PC’nizden arama yapabilir, alabilir ve bunları zahmetsizce cihazlarınız arasında aktarabilirsiniz. Daha zengin bir arama deneyimi için bilgisayarınızın hoparlörlerine, mikrofonuna ve daha büyük ekranına dokunun. Artık Android akıllı telefonunuzun kamera rulosundan en son 2.000 fotoğrafınızı PC’nizde görüntüleyebilir ve onlarla etkileşimde bulunabilirsiniz!

Telefon arkadaşı hakkında özet APK

ad Telefon Eşiniz
Yayımcı Microsoft şirketi
En son sürüm 1.20041.77.0
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir