Yammer 5.6.42.2100 Apk Mod for Android Download

Yammer Mod bir İş Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,6 puan aldı, toplam 57.268 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yammer mobil uygulaması her yerden bağlı kalmanıza yardımcı olur – başka hiçbir şey yapamayacağınız gibi tüm şirket genelinde çalışan bağlılığı ve katılımı sağlar. Yammer, liderlerle ve akranlarıyla bağlantı kurmanıza, bilgi paylaşmanıza ve keşfetmenize ve sizin için önemli olan kuruluş çapında topluluklara katılmanıza yardımcı olur.

Önemli

  • Canlı Etkinlikler, Belediye Binası, All-hands videolarını izleyebilir ve bunlara katılabilirsiniz ve liderlik için aklınıza gelen şeylerle uyumlu kalmak için.
  • Kuruluş çapında topluluklar kullanarak sorular sorun, bilgi ve geri bildirim paylaşın, fikirleri toplayın
  • Benzer ilgi alanlarına ve becerilere sahip meslektaşlarınızla bağlantı kurmak için kuruluş çapında toplulukları keşfedin ve bu topluluklara katılın
  • Android için Yammer ile, ister ofiste ister hareket halinde olun, liderlik, iş arkadaşları, bilgi ve konuşmalardan sadece bir tık uzaktasınız.
  • Yammer, Android’de sezgisel bir şekilde mobil cihazlarla etkileşim kurmanıza olanak tanır. Fotoğrafları ve videoları iş arkadaşlarınızla paylaşın, yeni bir çalışanı ağırlamak veya birini övmek için hızlı bir GIF ile yanıt verin.

İndirme: Yammer Mod APK

Yammer’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Kozmetik iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri

Yammer hakkında özet bilgi APK

ad inlemek
Yayımcı Yammer Inc
En son sürüm 5.6.42.2100
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir