Yahoo Mail 6.6.2 Apk for Android Download

Yahoo Mail Mod bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 4.989.176 kişi oy kullandı.

genel bakış

Gmail, Microsoft Outlook, AOL ve Yahoo posta kutularınızı düzenlemek için en iyi e-posta uygulaması olan Yahoo Mail uygulamasını incelediğiniz için teşekkür ederiz . İster dağınık olmayan bir posta kutusuna, ek özelleştirmeye, fırsatlar, makbuzlar ve ekler için farklı görünümlere, hem de daha fazla depolama alanına ihtiyacınız olsun.

Önemli

  • Devam edin ve gelen kutunuzda görmek istemediğiniz spam ve önemsiz posta listesinden çıkın. Yahoo Mail, abone olduğunuz tüm posta listelerini tek bir ekranda gösterir ve tek bir dokunuşla devre dışı bırakmayı kolaylaştırır.
  • Bir kişiden o dokümanı mı arıyorsunuz? Veya Pazar günleri üç brunch’tan bir fotoğraf mı? Panik yapma, tam burada. Tüm fotoğraf ve dosya eklerinizi tek bir kolay görünümde görün.
  • Gelen kutunuz, ortamınız. Alt gezinme çubuğunu en çok önem verdiğiniz klasör ve görünümlerle özelleştirin. Ardından, kendi lezzetinizi eklemek ve gelen kutunuzu açmak için özel sesler, temalar, hızlıca kaydırmalar seçin.
  • Stressiz seyahat. Bu görünüm tüm uçuş bilgilerinizi tek bir yerde tutar. Akıllı Güncellemeler, kapı değişikliklerinden gecikmelere ve iptallere kadar anında uygulamada görünecek, böylece check-in yaptığınızda – waaaaaay’i kontrol edebilirsiniz.
  • Bugün sona eriyor mu? Meydan okuma kabul edildi. Tek bir hızlı görünümde gelen kutunuzdaki fırsatları görün veya yakınınızdaki fırsatların bir haritasını görmek ve favori mağazalarınıza yürürken gerçek zamanlı olarak bildirim almak için konum izinlerini etkinleştirin.
  • Her zaman marketten kazanın. Kasada otomatik olarak uygulanacak kuponları kaydetmek için bakkal sadakat kartlarınızı ekleyin. Daha da fazla tasarruf etmek için, bölgenizdeki tüm fırsatları görün ve bunları alışveriş listenize kaydedin.

İndirme: Yahoo Mail Mod APK

Yahoo Mail’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. E-posta kutusunun sağ üst tarafında, Oluştur düğmesinin yanında bir sağlık simgesi bulun. Yahoo News’un hızlı gerçekleri, en son haberleri ve daha fazlasını içeren bilgi merkezine erişmek için istediğiniz zaman buna dokunun.
  2. Bildirimler: Editörlerimiz tarafından derlenen en son gelişmeleri ve haberleri Yahoo News’te edinin.

Yahoo Mail APK hakkında özet

ad Yahoo e
Yayımcı Yahoo
En son sürüm 6.6.2
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir