X Survive 1.41 Apk Full Mod Full Data for Android

X Survive hakkında özet

ad X Hayatta Kalmak
Yayımcı
En son sürüm 1.41
Platformlar Android 5.0
paket com.freesquaregames.xsurvive
İndirme: original X Survive APK

Sevgili dostlar, size OBB ile X Survive APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Arcade Android oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. X Survive MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.0 ve toplam 3.128 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bina ve işçiliğin en büyük eğlencesine sahip yaratıcı hayatta kalma sanal oyun.

Önemli

En iyisini oluşturun! Yaratıcı silahlar kullanabileceğiniz, araçları kullanabileceğiniz ve iç yaratıcı gücünüzü açığa çıkarabileceğiniz bu dünyada doğrudan zıplayın. Çeşitli oyun modları, hava durumu ve zaman sistemleri yeni bir heyecanlı eğlence seviyesi getiriyor. İster çevreye karşı yalnız bir kurt gibi savaşın, isterse de yaratıcı modda inşa edin, her zaman keşfedilmeyi bekleyen sürprizler vardır!

En son sürümü indirin

X Survive’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

X Survive OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.freesquaregames.xsurvive” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.41 sürümündeki yenilikler

  1. Performans ve oyun oynama iyileştirmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir