WPSApp Pro 1.6.43 Apk +Full Mod for Android

WPSApp Pro Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.5 puan aldı, toplam 2.148 kişi oy kullandı.

genel bakış

WPSApp Pro, WPSApp reklamları olmayan sürümdür, WPS protokolünü kullanarak ağınızın güvenliğini kontrol eder.

Bu protokol, genellikle yönlendiricide önceden tanımlanmış 8 basamaklı bir pin numarası kullanarak bir WiFi ağına bağlanmanıza izin verir, sorun, farklı şirketlerden birçok yönlendiricinin pininin bilinmesi veya nasıl hesaplanacağı bilinmesidir.

Önemli

Bu uygulama, bağlantıyı denemek ve ağın savunmasız olup olmadığını kontrol etmek için bu pinleri kullanır. Pin üretimi ve bazı varsayılan pinler için bilinen birkaç algoritma uygular. Ayrıca bazı yönlendiriciler için varsayılan anahtarı hesaplar, cihazda depolanan WiFi şifrelerini görüntülemenizi, ağınıza bağlı cihazları taramanızı ve WiFi kanallarının kalitesini analiz etmenizi sağlar.

Kullanımı çok basit, çevremizdeki ağları tararken, kırmızı çarpı işaretli ağlar göreceksiniz, bunlar “güvenli” ağlar, WPS protokolünü devre dışı bıraktılar ve varsayılan şifre bilinmiyor.

Soru işaretiyle görünenler WPS protokolünü etkinleştirdi, ancak pim bilinmiyor, bu durumda uygulama en yaygın olanı test etmenize izin veriyor.

Son olarak, yeşil onay işaretine sahip olanlar büyük olasılıkla savunmasızdır, WPS protokolünü etkinleştirir ve bağlantı pimi bilinir. Ayrıca yönlendiricide WPS devre dışı bırakılmış olabilir, ancak parola bilinir, bu durumda da yeşil renkte görünür ve anahtara bağlanabilir.

Sadece şifreleri görmek, Android 9’a bağlanmak ve bazı ekstra işlevler için Kök kullanıcı olmanız gerekir.

İndirme: WPSApp Pro Mod APK

WPSApp Pro’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni pinler ve yeni savunmasız yönlendiriciler.
  2. Pimi bulmak için “Pixie Dust” yöntemi eklendi (Kök gerekli). Bu yöntem tüm cihazlarda çalışmadığından, destek e-postasındaki uyumlu cihazlarla ilgili bilgiler takdir edilmektedir.
  3. Hata düzeltmeleri.

WPSApp Pro APK hakkında özet bilgi

ad WPSApp Pro Mod
Yayımcı
En son sürüm 1.6.43
Platformlar Android 4.1
paket com.themausoft.wpsapppro
İndirme: orijinal WPSApp Pro APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir