WPS Office 12.5 Premium Apk + Mod for Android Download

WPS Office Mod bir Verimlilik Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı ve toplam 1.910.803 kişi oy kullandı.

genel bakış

WPS Office Apk , Android mobil ve tabletlerdeki en küçük boyut (37MB’den az) ve hepsi bir arada eksiksiz ücretsiz ofis paketidir, tüm ofis kelime işlemci işlevlerini birleştirir: Word, PDF, Sunum, Elektronik Tablo, Not ve Doküman Tarayıcı tek bir uygulamada Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Google Doc ve Adobe PDF biçimiyle tam uyumludur.

WPS Office’in amacı 1989’dan beri size tek elden çalışma çözümü sunmaktır. Çeşitli ofis araçları ve benzersiz ve sezgisel kullanıcı arayüzü tasarımı, en iyi mobil ofis deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar. Hareket halindeyken tüm ofis kelime işlemlerini telefon, tablet ve diğer taşınabilir cihazlarda kolayca yapabilirsiniz. WPS Office Uygulaması , ofis dışında, sınıfta, seyahat ederken, yatmadan önce veya istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde ofis word belgelerini ve ödevlerini ihtiyaç duyduğunuz kadar kullanışlı bir şekilde oluşturabilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Önemli

 • Not, Belge, Elektronik Tablo, Sunum ve PDF ile entegre edin
 • Microsoft Office (Word, PowerPoint, Excel), Google Dokümanlar, Google E-Tablolar, Google Slaytlar, Adobe PDF ve OpenOffice ile yüksek uyumluluk.
 • Tüm ofis belgelerini (kelime, metin, Excel, PowerPoint, doc) PDF’lere dönüştürün
 • Mobil kamera kullanarak kağıt belgeleri PDF’lere / görüntülere tarayın
 • PDF’lerin görüntülenmesini destekleyin, Yer imleri ekleyin ve Ek Açıklamalar Görüntüleme
 • Destek PDF İmza, PDF Çıkarma / Bölme, PDF Birleştirme, PDF to Word
 • Düzinelerce yeni Sunum düzeni, animasyon ve geçiş efektleri
 • WIFI, NFC, DLNA ve Miracast kullanarak sunum yapın
 • Dokunmatik kontrollü lazer pointer, Mürekkep özelliği sunum modundayken slaytları çizmenizi sağlar
 • Komple önceden tanımlanmış formüller, temel verileri ve dijital işlemleri daha rahat yapmanızı sağlar
 • Office belgelerini otomatik olarak bulutlara kaydedin: Dropbox, Google Drive, Box, Evernote ve OneDrive. Bulut hizmeti ile tüm belgelerinizi her zaman güncel tutun.
 • Ofis belgelerine doğrudan herhangi bir cihazdan kolayca erişin ve düzenleyin

İndirme: WPS Office Mod APK

WPS Office’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

WPS Office APK hakkında özet

ad WPS Ofisi
Yayımcı Kingsoft Office Yazılım Şirketi Limited
En son sürüm 12.5
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir