WorldBox 0.5.149 Apk Mod Full

WorldBox 0.5.149 Apk Mod Full Hayvan simülatörlerini, iş simülatörlerini, şehir simülatörlerini vb. Duydunuz, ama kesinlikle tanrı simülatörlerini duymadınız. Bununla birlikte, WorldBox’ın bu yeni ve ilginç mobil başlığı ile Android oyuncuları, her şeye gücü yeten ve kontrolünüz altında tüm bir gezegene sahip olacakları tamamen yeni ve ferahlatıcı bir oyuna erişebileceklerini bulacaklar.

Yukarıdaki kozmikten aşağıya bakın, el değmemiş 2D dünyanızı görebilirsiniz. Burada, gezegen için büyük planınıza başlayabilir ve oyunu bu dünyada mutlak güç olarak oynayabilirsiniz. Tanrı benzeri gücünüzle, yaratmadan yok etmeye kadar istediğiniz her şeyi yapmaktan çekinmeyin, adını siz koyun, oyun buna sahip olacak. Kötü bir tanrı ya da iyi bir tanrı olun, seçimler sizin.

İncelememizle Maxim Karpenko’nun bu şaşırtıcı oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hikaye

Oyunda, Android oyuncuları kendilerini tüm dünyanın kontrolünü ele geçireceğiniz eksiksiz ve derinlemesine dünya simülatörü oyununa erişebileceklerini bulacaklar. Heyecan verici oyun içi özelliklere özgürce girerken elinize alın. Dünyanıza yapmak istediğiniz her şeyi yapın. Yaratmak ve yok etmek, hayat getirmek veya topraklarda ölümler yapmak, vb.

Manzaraları değiştirerek başlayın ve dünyanızı farklı ortamlarla özelleştirin. Sonra hayvanlara, insanlara, deniz canlılarına, fantastik yaratılmışlara ve canavarlara kadar her türlü yaşam formunu topraklara eklemeye devam edebilirsiniz. Kendi krallık, elf, ork, cüce ve hatta şeytanların krallıklarını inşa etsinler.

Ama güçleriniz hala bundan çok daha fazlası, yaratmanın yanı sıra, topraklarda yıkıcı yıkımlar da yapabilirsiniz. Büyük ateşinizle tüm dünyayı yakın veya tsunaminizle kıtaları batırın. Dünyanın farklı yerlerinde yıkıcı doğal afetleri serbest bırakın. Gezegeni dokunulmamış benliğine geri döndürürken sallayın.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Eşsiz ve ilginç tanrı simülatörünün tadını çıkarın

İlk kez, Android oyuncuları kendilerini tam tanrı simülatörü oyununa erişebileceklerini bulacaklar. Burada, kendi sanal alan gezegeninizi oluşturabileceğiniz heyecan verici oyun içi zorluklara dalabilirsiniz. İlerledikçe adaları yükseltin, denizler yaratın, hayat yaratın ve medeniyetler inşa edin. Bir tanrı olmanın yollarını öğrenirken WorldBox’ın bu harika mobil oyununda eğlenin. Mobil cihazlarınızda kendinize geniş, etkileşimli ve ilginç 2d pikselli bir dünyaya sahip olun.

Her türlü yaşamı yaratın ve geliştiklerini izleyin

Kendinizi WorldBox’ta yaşam yaratma gücüne sahip olarak bulun. Bununla, el değmemiş dünyaya hayat verebilecek ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Çeşitli ırklardan ve türlerden her türlü ilginç canlıyı topraklara eklemekten çekinmeyin ve onları zenginleştirin.

Kediler, köpekler, kurtlar, tavşanlar veya balıklar, yengeçler ve diğer deniz canlıları gibi okyanusta yaşayanlar gibi belirli hayvanlara sahip olmakla başlayın. Sonra insan, elf, cüce, ork ve hatta şeytanla daha gelişmiş yaşam formunu eklemeye devam edebilirsiniz. Onları dikkatli gözlerinizle yukarıdan belirtin, kendi medeniyetlerini inşa eden farklı ırkları bulun

İnsanları daha iyi bir geleceğe yönlendirin

Ve medeniyetler farklı ırklardan ortaya çıkmaya başladıklarında, kesinlikle birbirleriyle çatışacaklar ve kendilerini bir dizi ilginç etkinliğe katılmaya başlayacaklar. Ayrıca, bu insanlar topraklarda ortaya çıktıklarında yollar, evler ve her türlü ilginç yapılar inşa etmeye başlayacaklar. Bu nedenle, herhangi bir sorunla karşılaşırlarsa, gözlerinizi üzerlerinde tutabilmeniz iyi olurdu.

Farklı ırkların hayatta kalmasına yardımcı olurken, onları yollarında yönlendirir, doğal afetlerden korur ve her medeniyetin en tepesine ulaşmalarını sağlayabilmeleri için hepsinin uygun şekilde gelişmesine izin verirken heyecan verici bir oyuna dalın.

İnanılmaz ve tanrısal güçlere erişme

Oyunda mutlak her şeye gücü yeten WorldBox’taki Android oyuncuları kendilerini sadece Tanrı’nın sahip olabileceği en inanılmaz ve destansı güçlerden bazılarına sahip bulacaklar. Bununla birlikte, ya gücünüzü gezegendeki yaratıklar için yaşam ve mutluluk yaratmak için kullanabilirsiniz. Ya da yıkıcı grevlerinizi asit yağmurunuzla medeniyetleri boğmak, atomunuzla yapıları patlatmak, kasırgalarınızla bir şeyler yıkmak, hatta bu dünyaya bir iblis getirmek için kullanın.

Şaşırtıcı güçlerinizle gezegeni özüne sallayın

Dahası, mevcut doğal afetler ile WorldBox, Android oyuncularının tüm dünyalarını epik çatışmalar ve çarpışmalarla sallamasına izin verecek. Bu dünyaya büyük değişiklikler getirirken inanılmaz güçlerinizi kullanmaktan çekinmeyin. Tüm yaşamları silmek için gezegene birkaç göktaşı bırakın. Tüm uygarlıkları yutarken volkanın patlamasına izin verin, vb. Bu gezegenin çekirdeğini sallayacak ve değiştirecekti.

Sadece hayal gücünüzü kullanarak el değmemiş dünyanızı yaratın ve özelleştirin

Oluşturucu oyununa ilgi duyanlar için kesinlikle WorldBox’ı son derece eğlenceli ve ilginç bulacaksınız. Bununla birlikte, oyunda, kendinize kendi dünyanızı yaratmak için kullanılabilecek her türlü tanrısal güçlerle ödüllendirildiğinizi göreceksiniz. Büyülü fırçaları, katlanabilir yapıları ve arazileri ve benzeri şeyleri kullanarak harika pikselli dünyanızı kurmaktan çekinmeyin. Dünyayı istediğiniz şekilde renklendirin ve işlem sırasında eğlenin.

Birden fazla oyun içi başarıyı tamamla ve birçok günlük ödül kazan

Ücretsiz oyunun yanı sıra, WorldBox’taki oyuncular her zaman mevcut oyunlarla heyecan verici bir oyun oynayabilirler. Başarılarınızı tamamlarken ve birçok ilginç ödülü açarken benzersiz ve canlandırıcı oyunlarla eğlenin. Ayrıca, mevcut günlük ödüllerle, bunlardan keyif almaya başlamak için oyunda nispeten aktif olmanız gerekir.

Oynaması ücretsiz

Tüm bu şaşırtıcı özelliklere sahip olmasına rağmen, WorldBox’taki oyuncular hala cihazlarında bu harika mobil oyunun tadını tamamen ücretsiz olarak bulacaklar. Bununla birlikte, herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmadan oyunu Google Play Store’dan indirip yüklemeniz mümkündür .

Modumuzla sınırsız paranın tadını çıkarın

Dahası, oyun içi satın alımlar ve reklamlar rahatsız edici şeyler ise, o zaman tamamen kilidi açılmış oyunumuza gitmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, sınırsız para, reklamsız deneyimlerin ve en önemlisi tamamen ücretsiz oyunun tadını çıkarabileceksiniz. Ve tüm yapmanız gereken bunun yerine WorldBox Mod APK’sını web sitemizden indirip yüklemeniz . Oyun tamamen ücretsiz kilidini ve sonuna kadar tadını çıkarın.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Sadece basit 2D grafiklere sahip olmasına rağmen, oyun hiç de çekici değil. Aslında, haritanın çeşitli ilginç yönleriyle, oyun içi karakterlerinizi ve öğelerinizi son derece eğlenceli ve etkileşimli bulacaksınız. Çeşitli unsurları olan devasa topraklara erişmekten çekinmeyin. Oyun içi öğelerinizle etkileşime geçin ve WorldBox’taki heyecan verici zorluklarda ilerlerken eğlenin. Ve oyun çoğu cihazınızda oldukça oynanabilir olduğundan, pürüzsüz ve tatmin edici tanrı simülasyonları vaat edilir.

Ses / Müzik

Güçlü ve sürükleyici görsel deneyimlerle birlikte, WorldBox’taki oyuncular da derinlemesine ve ilginç oyun içi sese erişebileceklerini bulacaklar. Kendinizi WorldBox’ın bu sağlıklı ülkesinde kaybolurken, oyundaki tüm gezegenin harika dünyasına dalın. Ve akılda kalıcı ve etkili müziklerle, oyunu kesinlikle mobil cihazlarınızda oldukça eğlenceli ve zevkli bulacaksınız.

İndirme: WorldBox Mod latest 0.5.149 Android APK

Kendinizi WorldBox’ta tanrı simülatörünün bu eşsiz ve ferahlatıcı oyununun tadını çıkarın . Burada, tüm gezegenin nihai tanrısı olarak oynama, inanılmaz güçlerinizle ne istersen yapmaktan çekinmeyin. Oyuna hayat verirken benzersiz ve ilginç oyun deneyimini keşfedin ve deneyimleyin ya da yıkıcı gazaplarınızla her şeyi yok edin. Ayrıca, oyunun keyfini çıkarmanız tamamen ücretsiz olduğundan, teklifi reddetmeniz için hiçbir neden olmamalıdır.

DOWNLOAD APK FILE [MOD] V0.5.149

DOWNLOAD ON GOOGLE PLAY

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir