World War Doh 1.0.42 Apk + Mod for Android

Dünya Savaşı Doh Mod bir Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 8.089 kişi oy kullandı.

genel bakış

Ordunu kur ve yoğun, kaotik ve komik yeni bir Gerçek Zamanlı Strateji oyunu olan Dünya Savaşı Doh’ında rekabete hükmet!

Zorlu PvP kart savaş savaşlarında rakiplerinizi yenmek için Komutanınızı kontrol edin. Tek amacınız: bir başkasının umutlarını ezmek. Nihai desteyi oluşturmak için düzinelerce benzersiz kartı toplayın ve yükseltin, ardından birliklerinizi savaşın! En iyi olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Keşfedilecek tonlarca stratejiyle, Dünya Savaşı Doh her fırsatta size meydan okuyacak! Dünyayı fethedin, düşmanlarınızı utandırın ve Komutanınızın destansı ordusuyla egemenlik kazanın!

Ağ bağlantısı gerekli. Kaos sevgisi isteğe bağlıdır.

Önemli

  • Gerçek zamanlı 1v1 strateji savaşlarında dünyanın dört bir yanından oyuncularla çarpış!
  • Nihai kart savaş güvertesi oluşturmak için nadir kartların kilidini açın, toplayın ve yükseltin!
  • Ordunu konuşlandır, düşman üssüne baskın yap ve herkesi ve her şeyi ezip geç!
  • RTS savaşları sırasında rakibinizin taktiklerine karşı koymak için Komutanınızı yükseltin ve kontrol edin!
  • Rakiplerinizi hazırlıksız yakalamak için stratejinizi gerçek zamanlı olarak değiştirin! Destansı kombinasyonları ortaya çıkarın ve düşman üssüne zarar verin!
  • PvP yarışmasına hükmederek skor tablolarını yükseltin! Statü kazan ve efsanevi Despot ol!
  • Değerini kanıtlamak için güçlü rakiplerle çarpış!
  • Komik, özelleştirilebilir dans hareketleriyle rakiplerinizi aşağılayın!
  • Düşman baskınlarını önleyin ve her PvP kavgasının üstüne çıkın!
  • Bu saçma eğlenceli RTS oyununda nihai kart koleksiyonunu oluşturun, destansı ödüller kazanın ve dünya hakimiyetine ulaşın!

Oyunda Ne var ne yok

Bu oldukça benzersiz bir güncelleme. Bir yandan, size daha da iyi, daha rekabetçi bir savaş deneyimi sunmak için uzun bir denge değişiklikleri listemiz var. Öte yandan, bu güncelleme, gecikme sorunlarını ve bağlantı kesmelerini önlemek için çok sayıda eşleştirme ve çok oyunculu sistemimizde iyileştirmeler içeriyor. Kayıplarınızı yine de gecikmeden suçlayabilirsiniz. Söylemeyeceğiz.

Download:World War Doh Mod APK

Dünya Savaşı Doh’ını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir