World War 2: Offline Strategy 1.7.383 Mod APK Full

2. Dünya Savaşı: Çevrimdışı Strateji hakkında özet

ad 2. Dünya Savaşı: Çevrimdışı Strateji
Yayımcı
En son sürüm 1.7.383
Platformlar Android 5.0
paket com.skizze.wwii
İndirme: Orijinal Dünya Savaşı 2: Çevrimdışı Strateji APK

Sevgili dostlar, size Dünya Savaşı 2: Çevrimdışı Strateji APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. 2.Dünya Savaşı için önerilen yaş : Çevrimdışı Strateji MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 14.125 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

25 destansı 2. Dünya Savaşı bölgesinde müttefiklere komuta edin . Gerçek WW2 olaylarına dayanan tarihi bir çevrimdışı strateji oluşturduk. İnternet ve wi-fi olmadan çevrimdışı oyunu oynayabilirsiniz. Sovyetler Birliği, Normandiya, Pearl Harbor, Berlin, Polonya kuleleri inşa  .

Önemli

  • Moskova’daki Etkinlikler
  • Overlord Operasyonu veya Normandiya Savaşı
  • Pearl Harbor Amerikan deniz üssünde imparatorluk Japonya
  • Berlin

En son sürümü indirin

2. Dünya Savaşı: Çevrimdışı Strateji’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.7.383 sürümündeki yenilikler

  1. Hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir