World of Warships Blitz 3.1.2 Apk + Mod +Full Data for Android

World of Warships Blitz Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 340.068 kişi oy kullandı.

genel bakış

Açık denizde gerçek zamanlı taktik 3D çok oyunculu savaş savaşlarına katılın, filonuza komuta edin, yoğun ve gerçekçi PVP savaş helikopteri savaş savaşı royale simülatöründe düşmanlarınızı vurup yok etmek için takım oluşturun. 2.Dünya Savaşı ve 1.Dünya’ya uzanan 200’den fazla gemi ile kendi donanmalarını toplayabilirsin!

World of Warships Blitz, Wargaming’in oynaması ücretsiz bir mobil MMO aksiyon taktik donanma savaş gemisi strateji savaşı ve üçüncü şahıs nişancı oyunu ve World of Warships Blitz’in en iyi ödüllü çevrimiçi çok oyunculu PC versiyonuna dayanıyor. World of Warships Blitz MMO çevrimiçi çok oyunculu oyun, PC savaş gemisi savaş alanının 2.Dünya Savaşı deniz stratejisi savaşı ve aksiyon oyununu gerçek bir tekne savaş simülatörü gibi cep telefonunuzda ve tabletinizde son derece sürükleyici, hızlı ve hızlı tempolu aksiyona getiriyor.

Savaş gemisi, savaş helikopteri savaş oyunları veya üçüncü şahıs atıcıları seviyorsanız, bu MMO deniz aksiyonu 3d çok oyunculu oyuna bir savaş gemileri filosuyla katılın. Hızlı çevrimiçi aksiyon dolu 7vs7 destansı taktik savaş savaşlarına atlayın, nerede olursanız olun savaş alanına girin ve düşman gemilerini batırın! World of Warships Blitz nihai 3D PVP atıcı ve strateji savaş oyunu ve donanma savaş simülatörüdür. Çevrimiçi ve çevrimdışı, açık denizde veya bir koyda savaşın, gerçek deniz savaş alanlarında savaşın, silahlar ve füzeler gibi müthiş silahlarla otantik savaş savaşları sizi bekliyor!

Önemli

 • Çeşitli Savaş Gemileri, Kruvazörler, Muhripler ve hatta Uçak gemilerinden İkinci Dünya Savaşı çelik tekne juggernaut’larına hakim olun
 • Japonya, ABD, SSCB veya Almanya’dan 130 eşsiz gemi sınıfı arasından seçim yapın ve okyanus hakimiyeti için savaşın
 • Büyük dünya savaş alanlarında Atlantik, Pasifik ve Kuzey Kutbu okyanuslarının gerçek dünyalarındaki düşmanlarınızı ele alın
 • Farklı savaş zorlukları seviyesi ile farklı seviyeler ve görevler arasından seçim yapın
 • Füzeler, torpidolar ve silahlar gibi çeşitli savaş silahları arasında geçiş yapın
 • Tek oyunculu solo görevler oynayın veya düşman silah gemilerini vurmak için arkadaşlarınızla takım kurun. Sarf malzemeleri, ekipman, savaş yükseltmeleri ve yeni donanma gemileri edinin
 • Bir filo komutanı ve denizin en büyük silah savaşlarında bir şampiyon olarak başarılarınız için ödüller ve madalyalar alın!

İndirme: World of Warships Blitz Apk APK

World of Warships Blitz’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

World of Warships Blitz OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Net.wargaming.wows.blitz” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Birden çok hata düzeltmesi

World of Warships Blitz hakkında özet APK

ad World of Warships Blitz
Yayımcı Wargaming Grubu
En son sürüm 3.1.2
Platformlar Android 2.3.3
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir