World of Warships Blitz 3.3.0 Apk Full Mod Full Data for Android

World of Warships Blitz hakkında özet 3.3.0 APK + Android için Mod

İsim World of Warships Blitz
Yayımcı
En son sürüm 3.3.0
Platformlar Android 2.3.3
Paket net.wargaming.wows.blitz

Genel Bakış

Sevgili dostlar, World of Warships Blitz APK’sinin OBB ile en son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 10.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com da üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. World of Warships Blitz MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,4 puan aldı ve toplam 363,644 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Açık denizde gerçek zamanlı taktiksel 3B çok oyunculu savaş savaşlarına katılın, filonuza komuta edin, yoğun ve gerçekçi PVP savaş savaş royale simülatöründe düşmanlarınızı vurmak ve yok etmek için ekip oluşturun. 2.Dünya Savaşı ve 1.Dünya Savaşı’ndan kalma 200’den fazla gemiyle, kendi donanmanızı toplayabilirsiniz!

World of Warships Blitz, Wargaming tarafından ücretsiz oynanabilen mobil MMO aksiyon taktik donanma savaş gemisi strateji savaşı ve üçüncü şahıs nişancı oyunudur ve World of Warships Blitz’in en iyi ödüllü çevrimiçi çok oyunculu PC versiyonuna dayanmaktadır. World of Warships Blitz MMO çevrimiçi çok oyunculu oyun, 2.Dünya Savaşı deniz stratejisi savaşını ve PC savaş savaş alanının aksiyon oyununu gerçek bir tekne savaş simülatörü gibi cep telefonunuzda ve tabletinizde son derece sürükleyici, hızlı ve hızlı tempolu aksiyona getiriyor.

Savaş gemisi, savaş helikopteri savaş oyunları veya üçüncü şahıs nişancı oyunlarını seviyorsanız, bu MMO deniz aksiyonu 3 boyutlu çok oyunculu oyuna bir savaş gemisi filosu ile katılın. Hızlı çevrimiçi aksiyon dolu 7vs7 epik taktik savaş gemileri savaşlarına atlayın, nerede olursanız olun savaş alanına girin ve düşman gemilerini batırın! World of Warships Blitz, nihai 3D PVP nişancı ve strateji savaş oyunu ve donanma savaş simülatörüdür. Açık denizde veya körfezde çevrimiçi ve çevrimdışı savaşın, gerçek deniz savaş alanlarında savaşın, silahlar ve füzeler gibi harika silahlarla gerçek savaş gemileri savaşları sizi bekliyor!

Öne Çıkanlar

 • Çeşitli Savaş Gemileri, Kruvazörler, Muhripler ve hatta Uçak gemilerinden 2. Dünya Savaşı çelik tekne juggernaut’larında ustalaşın
 • Japonya, ABD, SSCB veya Almanya’dan 130 benzersiz gemi sınıfı arasından seçim yapın ve okyanus hakimiyeti için savaşın
 • Atlantik, Pasifik ve Arktik okyanuslarının gerçek dünyadaki konumlarında, muazzam dünya savaş alanı alanlarında düşmanlarınızı alt edin
 • Farklı savaş gemileri zorluğu ile farklı seviyeler ve görevler arasından seçim yapın
 • Füzeler, torpidolar ve silahlar gibi çeşitli savaş silahları arasında geçiş yapın
 • Tek oyunculu solo görevleri oynayın veya düşman silah gemilerini vurmak için arkadaşlarınızla takım kurun. Malzeme, ekipman, savaş yükseltmeleri ve yeni donanma gemileri edinin
 • Denizin en büyük silahlı savaşlarında bir filo komutanı ve şampiyon olarak başarılarınız için ödüller ve madalyalar kazanın!

World of Warships Blitz APK Mod Son sürümü indirin

World of Warships Blitz’i indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

Download World of Warships Blitz Mod Apk v3.3.0

Download World of Warships Blitz OBB

Google Play

 

World of Warships Blitz OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükleyin
 2. “Net.wargaming.wows.blitz” klasörünü çıkarın ve “Android / Obb /” klasörüne kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.3.0 sürümündeki yenilikler

 1. İki yepyeni haritada savaş: Crash Zone ve Deadlock
 2. 27 Temmuz’da canlı olarak Blitz Challenge’da bir dizi görevde gezin
 3. İtalyan kruvazör hattı Ağustos ayında piyasaya çıkıyor!
 4. Sınırlı Filoların Petrollerini harcamalarına izin verecek geliştirilmiş Filo bonusları
 5. Oyun modları için daha iyi bir düzen sağlayan güncellenmiş Savaş Seçici
 6. Ekranları yüklemek için yeni sanat ve müzik
 7. Yeni Battle wiki sayfaları eklendi
 8. Geliştirilmiş Eğitim
 9. Hata düzeltmeleri ve daha fazlası

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir