World of Tanks Blitz 7.0.0.668 Full Apk- Mod for Android

World of Tanks Blitz hakkında özet

ad World of Tanks Blitz
Yayımcı
En son sürüm 7.0.0.668
Platformlar Android 4.2
paket net.wargaming.wot.blitz
İndirme: Orijinal World of Tanks Blitz APK

Sevgili dostlar, size World of Tanks Blitz APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. World of Tanks Blitz MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 3.121.133 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Efsanevi Tank Nişancı ile tanışın! Tüm dünyada 100 milyon oyuncudan oluşan bir topluluğa katılın. Kendi başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte 7 × 7 formatında savaşın, zırhlı araçları araştırın ve yükseltin, çeşitli taktikler kullanın ve kazanın. Bir tank seçin ve savaşın!

Önemli

 • Muazzam bir tank dünyası: 350’den fazla benzersiz ve özel araç! Tarihsel olarak doğru araçlar, ünlü mühendislerin planlarına dayanan deney tankları, popüler alternatif evrenlerden zırhlı canavarlar – burada hepsi birlikte savaşıyor!
 • 25’ten fazla konumda farklı modlarla dinamik 7 × 7 savaşlar. Her savaş tahmin edilemez: sonuç size ve ekibinize bağlıdır.
 • Ağır aksiyon! Çok farklı oyunlarla ödüller ve savaşlar olarak nadir araçlarla oyun içi etkinlikler. Mad Games’te görünmez ol (ve sadece değil), zorlu Gerçekçi Savaşlarda kendini test et ya da… 1 Nisan’da küçük bir savaş ördeği ol!
 • İyi geliştirilmiş bir ilerleme sistemi Seviye I tanklardan korkunç Seviye X makinelere kadar olan araçları araştırın. Silahları değiştirin, ekipman ayarlayın, kamuflaj kullanın; aracınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde ayarlayın!
 • Cihazınıza otomatik olarak optimizasyon sağlayan muhteşem grafikler. Manuel ayarlar, sulu resim ile yüksek FPS arasındaki dengeyi bulmanıza yardımcı olacaktır.
 • Teamplay Arkadaşlarınızla takımlar oluşturun ya da Rating savaşlarında benzer düşünen oyuncularla birlikte savaşmak ve ödüllü turnuvalara katılmak için bir klana katılın!

En son sürümü indirin

World of Tanks Blitz’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

7.0.0.668 Sürümündeki Yenilikler

 1. Parti havasına girin! Blitz 6. yaş gününü kutluyor ve sizi Garajdaki bir havuz partisine davet ediyor! Ve bu güncellemenin tek oyun içi etkinliği değil!
 2. Daha gerçekçilik! Silah fıçıları geri teper, tanklar izleri geride bırakır, mermiler gövdeye delikler ve girintiler koyar ve gölgeler ve su doğal olarak hareket eder.
 3. Yeni İngiliz hafif tankları! Seviye VIII’den Seviye X’a üç hafif tanklı bir şube hizmetinizde: FV301, Vickers Cruiser ve Vickers Light 105.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir