World of Tanks Blitz 7.1.1 Apk Full Mod for Android

World of Tanks Blitz 7.1.1 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim World of Tanks Blitz
Yayımcı
En son sürüm 7.1.1
Platformlar Android 4.2
Paket net.wargaming.wot.blitz

Genel Bakış

Sevgili dostlar, World of Tanks Blitz APK’sinin son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 50.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com da üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. World of Tanks Blitz MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,4 puan aldı ve toplamda 3.177.928 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Efsanevi Tank Nişancısı ile tanışın! Tüm dünyada 100 milyon oyuncudan oluşan bir topluluğa katılın. 7 × 7 formatında kendi başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte savaşın, zırhlı araçları araştırın ve yükseltin, çeşitli taktikler kullanın ve kazanın. Bir tank seçin ve savaşın!

Öne Çıkanlar

 • Muazzam bir tank dünyası: 350’den fazla benzersiz ve özel araç! Tarihsel olarak doğru araçlar, ünlü mühendislerin planlarına dayanan deneysel tanklar, popüler alternatif evrenlerden zırhlı canavarlar – burada hepsi birlikte savaşıyor!
 • 25’ten fazla konumda farklı modlarla dinamik 7 × 7 savaşlar. Her savaş tahmin edilemez: sonuç size ve ekibinize bağlıdır.
 • Ağır aksiyon! Ödül olarak nadir araçların olduğu oyun içi etkinlikler ve önemli ölçüde farklı oynanışa sahip savaşlar. Mad Games’te görünmez olun (ve sadece değil), zorlu Gerçekçi Savaşlarda kendinizi test edin ya da… 1 Nisan için gerçek bir küçük savaş ördeği olun!
 • İyi geliştirilmiş bir ilerleme sistemi Seviye I tanklardan canavarca Seviye X makinelere kadar araçları araştırın. Silahları değiştirin, ekipman kurun, kamuflaj giyin – aracınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde ayarlayın!
 • Cihazınıza göre otomatik olarak optimize edilen muhteşem grafikler. Manuel ayarlar, etkileyici görüntü ile yüksek FPS arasındaki dengeyi bulmanıza yardımcı olacaktır.
 • Takım Oyunu Arkadaşlarınızla takımlar oluşturun veya benzer fikirlere sahip oyuncularla Reyting savaşlarında savaşmak ve ödüllü turnuvalara katılmak için bir klana katılın!

World of Tanks Blitz APK Mod Son sürümü indirin

World of Tanks Blitz’i indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

 

Download World of Tanks Blitz Mod Apk v7.1.1

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

7.1.1 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni Yukon haritası! Nefes kesici bir Kuzey Amerika manzarasında bulunan endüstriyel binalar arasında savaşın.
 2. WZ Blaze tank avcısı için hararetli savaşların (ve elbette başka ödüllerin) yer aldığı bir yaz oyunu etkinliği!
 3. Yerçekimi Kuvveti geri döndü! Fizik kurallarına meydan okuyun ve havada uçan çok tonlu tankları görün.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir