World Empire 2027 1.6.9 Full Apk for Android

Dünya İmparatorluğu 2027 hakkında özet

ad Dünya imparatorluğu 2027 APK
Yayımcı
En son sürüm 1.6.9
Platformlar Android 5.0
paket com.igindis.worldempire2027
İndirme: Orijinal Dünya İmparatorluğu 2027 APK

Dünya İmparatorluğu 2027 Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 21.310 kişi oy kullandı.

Yıl 2027 ve dünya kaos içindedir. Dünya pazarları çöküyor ve onunla dünya düzeni. Herkes kaynaklar için savaşırken NATO ve eski ittifaklar artık geçerli değil.

Önemli

ABD’nin yeni seçilen cumhurbaşkanı ekonomiye odaklanan ve ülke ekonomisini yeniden inşa eden içişlerine odaklanmaya karar veriyor. Birleşik Devletler güçlerini dünyanın dört bir yanından geri çekmeye başlar.

Büyük mülteci selleri ve zayıf euro ile Avrupa, Amerika kriz halindeyken küresel işleri etkileyemez. Doğu Avrupa, Güney Çin Denizi ve Orta Doğu’da dünya, güçleri ve gerginliği ele almak için ayrıldı…

Büyük bir ayaklanma ülkenizdeki mevcut hükümeti devirdi. Ayaklanmanın lideri olarak ülkede liderlik etmek ve yeniden inşa etmek için sınırsız yetkiniz var. Parlamento sizi ve ülkeyi bir imparatorluk haline getirme yolunuzu aday gösterdi.

Yeni lider olarak amacınız en yüksek lider olmaktır.
Diplomasiden savaşa kadar her şeyi kullanarak, hem ekonomik hem de askeri açıdan diğerlerinden daha üstün bir imparatorluk inşa etmeye çalışmalısınız. Yönetmeye hazır mısın, Yüce Komutan?

Oyun, günümüz olaylarını ve ülkelerin durumunu temsil eden çok akıllı Yapay Zeka sistemine karşı tek bir oyuncuya dayanmaktadır. Ekibimiz ülkelerin verilerini günlük olarak gerçek verilere göre toplar ve günceller: ekonomi, ilişkiler, ordu durumu vb.

Dünya İmparatorluğu 2027’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.6.9 sürümündeki yenilikler

  1. TAI TF-X savaş uçağı Türkiye’ye eklendi
  2. Bundan sonra bir ülkeyi fethederseniz sivillere ve bankalarında kalan parayı alacaksınız.
  3. Hatalar düzeltildi ve AI iyileştirilmeye devam edildi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir