World Chef 2.7.0 Full Apk +Mod for Android

Dünya Şef Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 704.774 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Restoranınızı oluşturmak için bir oyun olan Dünya Şefi modunu oynayın ve VIP müşterileri çekmek için en iyi tarifleri pişirin. Sadece sınırlı bir süre için özel Cadılar Bayramı özelliği!

Egzotik yiyecekleri sever misin? Daha çok hamburger ve patates kızartması mısın? Her iki durumda da, 20’den fazla milletten şefler ve tariflerle en uluslararası yemek pişirme oyunu World Chef’in mutfaklarında bir yer var!

Dünya şef mutfak asla kapanmaz mutlu bir yerdir, garson her zaman yüzünde kocaman bir gülümseme vardır ve gıda büyük olasılıkla bir önlük ile oynamak gerekir harika.

Restoranınızı açın, bir isim verin ve zevkinize göre dekore edin! O zaman dünya mutfaklarını pişirmeye ve müşterilerine hizmet vermeye başlayın! Yeriniz yakında o kadar popüler olacak ki daha büyük hale getirmeniz gerekecek!

Menünüzü her yeni uluslararası şefle genişletin: Tacos, pizza, suşi,… Tüm dünya bir restorana sığabilir! Başarı merdiveni sizi VIP yemeklerine davet edecek ve hatta özel etkinlikler hazırlayacak! Yakında en iyi restoranı yönetme sanatında ustalaşacaksınız.

Ve Hatırla! Bu bir fast food eklemi değil, en iyi tariflerinizi yavaş pişirmek için zaman ayırın. Müşterileriniz beklemeye değeceklerini biliyor.

Önemli

  • Kendi güzel yemek restoranınızı yaratın, süsleyin ve çalıştırın!
  • Tasarım Stüdyosu’nda özel dekorasyonlar hazırlayın.
  • Taze malzemeler satın alıp alıp giderek lezzetli yemekler pişirin.
  • Kendinize bir rıhtım inşa edin, bir tekne alın ve egzotik malzemeleri ithal etmeye başlayın!
  • En iyi mutfağınızı dünyanın her yerinden müşterilere servis edin.
  • Popülerliğinizi artırın ve tüm VIP’lerin nasıl düzenli hale geldiğini görün!

İndirme: World Chef Apk MOD

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Dünya Şefini indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Video izle Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Mutlu müşteriler bir restoran için gereklidir, bu nedenle bu güncelleme oyununuzun sorunsuz çalışmasını ve müşterilerinizin yerinize gelmesini sağlamak için biraz parlatma içerir.

Dünya şefi hakkında özet APK

ad Dünya şefi APK
Yayımcı Sosyal nokta
En son sürüm 2.7.0
Platformlar Android 4.0
paket es.parrotgames.restaurantcity
İndirme: Orijinal Dünya Şefi APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir