Wordscapes Search 1.3.3 Full Apk +Mod for Android

Wordscapes Arama hakkında özet

ad Kelime arama APK
Yayımcı PeopleFun
En son sürüm 1.3.3
Platformlar Android 4.4
paket com.peoplefun.wordsearch
İndirme: Orijinal Kelime Arama APK

Wordscapes Search Mod bir Word Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.9 puan aldı, toplam 23.167 kişi oy kullandı.

Aynı anda hem rahatlamak, hem de beyninizi egzersiz yapmak ve kelime dağarcığınızı genişletmek ister misiniz? Wordscapes Arama ile yapımcıları EN YENİ oyun Wordscapes yapabilirsiniz! Bu inanılmaz derecede bağımlılık yapıcı kelime arama bulmaca beyin patlatma eğlenceli! Tahtadaki her kelimeyi bulmak için harfleri birleştirin ve çarpıcı doğa arka planlarına karşı ayarlanmış binlerce klasik bulmaca seviyesinde yelken açın. Beyninizi eğitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı – ya da daha rahat. Oynamaya başladıktan sonra, onu indiremezsiniz!

Önemli

  • Kaçış ve Wordscapes Arama güzel hedefleri ziyaret ederek beyin tren!
  • Beyninizi ve kelime bilginizi SORUN
  • ÇOK SEVİYE. 1000’lerin yanında oyun tahtası seviyelerini oyna – yakında daha fazlası
  • GÜÇ-UPS KAZANIN. Takıldığınızda kelimeleri bulmak için güçlendiricileri kullanın
  • İLAVE NOKTALARI TOPLA. Ödül kazanmak için ekstra kelimeler bulun
  • Her kelimeyi bulabileceğini mi düşünüyorsun? Bu kelime arama bulmacaları başlangıçta kolaydır, ancak hızlı bir şekilde meydan okuyun!

Wordscapes Search’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Dan The Man 1.10.60 – popular arcade game “Dan the Man” Android mod Download

Dan The Man v1.10.60 + Mod – Dan The Man’s popular and wonderful game for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir