Words With Friends 2 14.541 Full Mod APK

Arkadaşlarla Kelimeler 2 hakkında özet

ad Arkadaşlarınızla kelimeler 2 APK
Yayımcı Zynga
En son sürüm 14,541
Platformlar Android 6.0
paket com.zynga.words3
İndirme: Orijinal Kelimelerle Arkadaş 2 APK

Arkadaşlarla Kelimeler 2 Mod bir Kelime Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 317,111 kişi oy kullandı.

DÜNYANIN EN POPÜLER MOBİL KELİME OYUNLARINDAN BİRİ, hepimizin kelime oyuncusu için inşa edilen tüm yeni oyun modlarıyla her zamankinden daha iyi ve daha akıllı. Güzel ve akıllı bir şekilde yeniden tasarlanan Words With Friends 2, kelime oyunları, kelime bulmacaları ve arkadaşlarınıza ve beyninize hiç olmadığı kadar meydan okumak için daha fazla yolla doludur. Kelime bilginizi genişletin ve bu sevgili ücretsiz kelime oyununda en yüksek puanlama kelimesini ararken yazım becerilerinizi gösterin.

Arkadaşlarla Kelimeler 2 apk kelime bulmaca oyunlarında son nokta! Oynaması ücretsiz, ama ustalaşması zor!

Kelime oyununu güçlendirmek ister misin? Ayda iki kez yeni kelime oyunları, temalar ve rakiplerle güncellenen Solo Challenge etkinliklerinde kurgusal karakterlere karşı oynayın. Rekabetçi bir çizginiz var mı? Yıldırım Turunda hızlı kelime oluşturma becerilerinizi test etmek için hızlı takım oyunlarına katılın.

Bazen bağlantıda kalmak, mükemmel kelimeyi çalmak kadar basittir. En ilgi çekici, ücretsiz kelime oyunlarından birini indirin ve bugün Friends With Friends 2 oynayın! En İyi Arkadaş Kazansın. ™

Önemli

  • Kelime oyunu gösterisi burada başlıyor. Oynamak için bulmaca ve kelime bulmaca oyunlarını seven Facebook arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize meydan okuyun veya mükemmel kelime bulmaca rakibinizi bulmak için Akıllı Eşleme kullanın. Tahtada en yüksek puanlama kelimeleri arayın ve bulmaca tarzı bulmaca doldurun!
  • Solo Challenge etkinliklerinde yazım, kelime bilgisi ve kelime becerilerinizi temalı WordMaster karakterlerine karşı test edin ve geliştirin. Keskin kalın, çünkü merdivenden yukarı çıktıkça WordMasters yenmek için daha da zorlaşır.
  • İşbirliği, bu yeni, hızlı takım modunda rekabetçi oyunla buluşuyor. En fazla 5 oyuncudan oluşan bir takımda oynayın ve ilk olarak en fazla puanı almak ve kazanmak için maçta karşılaşın. Tahtayı hızla arayın.
  • Sözlükteki en büyük güncellememiz, oyuncularımızdan ve pop kültüründen ilham alan 50.000 yeni kelime içeriyor.

Friends With Friends 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir