Words of Wonders: Crossword to Connect Vocabulary v1.11.2 (Mod Apk) Full indir

Harikalar Sözleri: Kelime Bağlamak için Bulmaca v1.11.2 (Mod Apk) Harikalar Sözleri hoş geldiniz! Bu fantastik bulmaca oyununda, dünyayı dolaşırken aynı zamanda 7 harikanın ve aynı zamanda inanılmaz şehirlerin gizli sırlarını keşfederek kelime dağarcığınızı ve yazım becerilerinizi geliştireceksiniz.

WOW’da benzersiz bir ipucu olarak birkaç harfle başlayacaksınız, beyninizi sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve oluşturmak için test etmeniz ve nihai bulmaca çözümünü elde etmek için hepsini bağlamanız gerekecek. Bu kelime oyunu oyununda ustalaşacak mısınız? Bazen çözümü kafanızda açık tutabilirsiniz, ancak bazen bağlantıyı tahmin etmek zorunda kalacaksınız çünkü bağlanmak için daha fazla kelime olmayacak. Bu WOW dünya oyunu, arama, yazma, öğrenme, birleştirme ve problem çözme becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Kelime kelime, merak ile merak ve bulmaca ile bulmaca tüm bulmaca ve ortaya çıkabilecek her meydan okuma çözerken tüm dünyada seyahat edecek. Nihai çözümü almak ve yeni bir ülkeye seyahat etmek için harfleri bağlayın! Yeni kelimeler öğrenirken ve kelime dağarcığınızı geliştirirken dünyayı keşfetmekten daha iyi bir şey var mı?

Hangi stratejiyi kullanacaksınız? İlk bakışta bulmacayı tahmin ederek ya da belki bir seferde bir kelime bularak çözmek için? Grup listenizden çıkılacak bir sonraki şehir ne olacak? Bu şaşırtıcı bulmaca oyunda hepsini ziyaret edecek!

SÖZLEŞMENİZİ TEST EDİN

Bağlanmak için kaç kelime biliyorsunuz? Alfabeniz düşündüğünüzden daha sınırlı olabilir … ya da olmayabilir! Bu bulmacalar zorlayıcıdır ve kelime dağarcığınızın ne kadar geniş olduğunu, farklı seçenekleri nasıl birleştirdiğinizi ve yapbozu çözmek için yeterince iyi arama yapabileceğinizi test edecektir.

GİZLİ SEKRETLERİ BULUN

Sayı oyunlarına benzer, ancak sayılar yerine harflerle, bu bulmaca oyunu her bilmeceyi çözmek için gereken becerileri birleştirecektir. Bir sonraki seviyeye geçmek için kelime bilgisine hakim olmanız gerekir. WOW sizi şaşırtmaktan asla vazgeçmeyen bir oyundur.

YENİ YERLERİ KEŞFEDİN

Göreve katılın ve yedi harikayı ziyaret etmek için dünyadaki seyahatinizin tadını çıkarın! Onları bilginizle birleştirin ve çok ilerlemiş olacaksınız. Her anıt benzersizdir ve tahmin edilmesi gereken farklı bir mektubu vardır. Yeni kelimeler öğreneceksiniz ama aynı zamanda dünyanın ne kadar harika olduğunu da öğreniyorsunuz! Gizli bir cümle yaratabilecek misiniz? Bu komik bulmaca oyunu klasik çapraz çorba oyunlarından daha da zor, aynı zamanda daha komik!

MASTER OLUN

Words Of Wonders (WOW), zorlu seviyelerle dolu harikaları keşfederken kelime dağarcığınızı test edecek. Yolculuğunuza ilk harikayla başlayın ve zirveye ulaşmak için yukarı çıkın. Oyunun zengin veritabanı sayesinde her merak ve seviye gittikçe zorlaşacak ve benzersiz olacak. Harfleri parmağınızı kaldırmadan bağlayın, tahtadaki gizli kelimeleri bulun!

Basit ve güzel oyun tasarımının yanı sıra oyun sırasında size daha fazla eğlence sağlayacak çok çeşitli seviye ve bulmacanın tadını çıkarın!

Words Of Wonders (WOW), Wordz yapımcılarının en beğenilen kelime oyunudur. Macera başlasın

MOD:

Pro tarafından satın alındı
Geliştiriciler menüsünün kilidi açıldı (ana menüde, yıldıza tıklayarak açılır)
Oyun sırasında, seviyeyi kazanmak için soldaki beyaz kareye
tıklayın Oyuna başladıktan sonra, sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın menü modunu açmak için sonsuz ipuçları yapma yeteneği ile.

MOD:

– Para + Kilidi Açıldı

İNDİR:

Words of Wonders v1.11.2 (Mod Apk) indir-1

Words of Wonders v1.11.2 (Mod Apk) indir-2

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir