Wonka’s World of Candy 1.37.2195 Apk Full Mod for Android

Wonka’nın Şeker Dünyası Hakkında Özet

ad Wonka’nın Şeker Dünyası
Yayımcı
En son sürüm 1.37.2195
Platformlar Android 5.0
paket com.zynga.wonkamatch
İndirme: Wonka'nın Şeker Dünyası APK

Sevgili dostlar, size Wonka’nın Şeker Dünyası APK’sının son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama Sıradan bir Android Oyunu ve 1.000.000’dan fazla cihaza yüklendi. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Wonka’nın Şeker Dünyası MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 108.537 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Çikolata Fabrikası’nın anahtarları sizindir! Şimdiye kadar yapılmış en lezzetli, keyifli maç 3 oyunlarından birini yaşamak için tüm zamanların en sevdiğiniz şeker fabrikasına adım atın. Çikolata Fabrikasını büyük yeniden açılışı için özelleştirmek için, rehberiniz Bay Willy Wonka’nın kendisi ile eşleşen bulmacaları tamamlayın!

İkonik ve daha önce hiç görülmemiş odaların kilidini açarken maç 3 oyunlarının değişim eğlencesini kişiselleştirmenin yaratıcılığıyla birleştirin. Fantastik güç-up kazanmak ve fabrika boyunca ilerlemek için maç 3 bulmaca yendi. Eşleştirme eğlencesinin tadını çıkarmak için birkaç dakikanız veya birkaç saatiniz olursa olsun, Wonka’nın Şeker Dünyası, yarattığınız bir dünyaya kaçmanıza yardımcı olacak mükemmel bir ücretsiz maç 3 oyunudur.

Önemli

 • Ünlü Çikolata Fabrikası’nın Çikolata Odası, Wonkavision Stüdyoları ve Fizzy Lifting Drinks Room’un yanı sıra fabrikanın daha önce hiç görülmemiş odaları da dahil olmak üzere unutulmaz birçok alanının kilidini açmak ve özelleştirmek için bulmacalar fethedin.
 • Heyecan verici ödüller kazanma şansı için Altın Bilet Rush’ı oynayın. Fabrikanızı özelleştirmek için Sınırlı Üretim ödülleri kazanmak için sekiz özel seviye boyunca eşleştirin!
 • Bu benzersiz maç 3 oyunda inanılmaz güç-up ile bulmaca çözme yeteneğinizi güçlendirin! Colorsplash Cordials, Dolgunlaştırıcı Fasulye, Şeker Kirişleri ve Scrumdiddlyumptious Barlar ile tahtanı fethet! Ve bizi zor, nefis Sonsuz Gobstoppers’ta bile başlatmayın! Oyunları tamamlayıp bulmacaları yenerken power-up’ları keşfet!
 • Fabrikayı zevkinize göre özelleştirin. Sizin için mükemmel şeker ağacını veya çikolata tezgahını seçin! Çikolata şelalesini yeniden başlatmak gibi fabrikada yeni hikayelerin kilidini açmak için maç-3 seviyelerini tamamlayın.
 • Nadir Scrumdiddlyumptious Makinesi gibi muazzam şeker mekanizmalarını beslemek için Şeker Torbaları toplayın ve oyunu değiştiren güçlendiriciler edinin!
 • Oompa Loompas, Charlie, Veruca Salt, Mike Teevee ve mürettebatın geri kalanı da dahil olmak üzere zamansız müziğin ve karakterlerin tadını çıkarın!
 • Fabrikayı daha önce hiç olmadığı gibi 3D olarak görün! Oyunun kamera açısını değiştirmek için mobil cihazınızı eğin veya Oompa Loompas’ın işyerinde zorlanmasını izlemek için yakınlaştırın!

En son sürümü indirin

Wonka’nın Şeker Dünyasını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

En son sürümü indirin

Wonka’nın Şeker Dünyasını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.37.2195 sürümündeki yenilikler

 1. Oyun kararlılığı geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir