WolframAlpha 1.4.14 Full Mod APK

WolframAlpha hakkında özet 1.4.14.2020042901 APK + Mod for Android

İsim WolframAlpha
Yayımcı
En son sürüm 1.4.14.2020042901
Platformlar Android 4.4
Paket com.wolfram.android.alpha

Genel Bakış

Sevgili dostlar, size WolframAlpha APK’sının son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Kitaplar ve Referans Android Uygulamasıdır ve 1.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

XDroidApps üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. WolframAlpha MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,5 puan aldı ve toplam 37 bin 959 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Star Trek bilgisayarını hatırlıyor musun? Sonunda Wolfram | Alpha ile gerçekleşiyor. Stephen Wolfram liderliğindeki 25 yıllık geliştirme üzerine inşa edilen WolframAlpha APP , anında uzman bilgisi ve hesaplama için dünyanın kesin kaynağı haline geldi.

Öne Çıkanlar

Wolfram | Alpha, sürekli eklenen binlerce etki alanında, yanıtları hesaplamak ve sizin için raporlar oluşturmak üzere geniş algoritma ve veri koleksiyonunu kullanır.

Wolfram | Alpha’nın Parçaları Apple Siri Assistant’ta kullanılır; bu uygulama Wolfram | Alpha hesaplamalı bilgi motorunun tüm gücüne erişmenizi sağlar.

WolframAlpha APK Mod Son sürümü indirin

WolframAlpha’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

 

Download WolframAlpha Mod Apk v1.4.14.2020042901

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir