Windy 7.7.2 Apk +Full Mod for Android

Rüzgarlı Mod Hava Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 57.692 kişi oy kullandı.

genel bakış

Rüzgarlı Apk – sörfçü, uçurtma sörfçüleri, rüzgar sörfçüleri, denizciler ve diğer rüzgar sporları için rüzgar, dalgalar ve hava durumu uygulaması.

Önemli

 • Rüzgar raporu, tahmin ve istatistikleri: rüzgar haritası, doğru rüzgar pusulası, rüzgar ölçer, rüzgar gusts ve rüzgar yön. Aşırı rüzgar sporları için çok kullanışlıdır.
 • Rüzgar uyarısı: Windalert kurun ve push-bildirimleri ile rüzgar, fırtına ve kasırga uyarısının farkında olun
 • 2012-2018 için hava durumu geçmişi (arşiv): rüzgar verilerini, sıcaklığı (gündüz ve gece) ve atmosfer basıncını görüntüleyin. Hava arşivi, o noktaya seyahat için en iyi ayı seçmenize yardımcı olacaktır.
 • Yerel hava tahmini: sıcaklık Celsius, Fahrenheit ve Kelvin, nem, rüzgar hızı, yağış (yağmur ve kar). Metrik veya İngiliz ölçü birimlerinde 3 saatlik adımla 10 gün hava tahmini: m / s (mps), mph, km / s, knt (düğme), bft (beaufort), m, ft, mm, cm, inç, hPa, inHg . NOAA bir Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi / Ulusal Hava Durumu Servisi’dir (nws).
 • Dalga tahmini: okyanus veya deniz koşulları, okyanus dalgaları ve deniz kabarması, balıkçılık tahmini
 • Hareketli rüzgar izci: hafif rüzgarda yelken, yatçılık ve kiting için hava durumu radarı
 • Ana ekranda güzel hava widget’ı
 • Fırtına ve kasırga izci: dünya çapında tropikal siklonlar (tropikal fırtınalar, kasırgalar, tayfunlar) haritası
 • Ücretsiz deniz haritaları haritası: su derinliği, okyanus gelgit ve akımları, şamandıra verilerini görüntüleme
 • Cloud base / Dewpoint (çiğ noktası) verileri: keyifli yamaç paraşütü için gerekli hava durumu bilgileri
 • Noktalar: Türüne ve bölgeye göre sıralanmış ve konumlandırılmış 30.000’den fazla nokta. Noktalarınızı favorilere ekleyin.
 • Spot sohbetler. Anemometre var mı? Bir uçurtma noktasından sohbet sırasında hava koşulları ve rüzgar yönü hakkında bilgi paylaşın.
 • Topluluk: yerinde hava durumu raporlarını değiştirin. Yerel / spot lider olmak ister misiniz? Feedback@catchwind.co adresinden yerinizin adını bize e-posta ile gönderin, bunun için bir sohbet oluşturacağız.
 • Hava İstasyonu: yakındaki çevrimiçi hava istasyonlarından çevrimiçi veriler.
 • Çevrimdışı Modu: İnternet bağlantısı modunu etkinleştirin ve internet bağlantısı olmadan etkinliklerinizin tahminini kontrol edin

İndirme: Windy Mod APK

Windy’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Uygulamadaki daha iyi performans hava durumu widget’ı için yeniden tasarlandı ve yükseltildi, yakınınızdaki veya belirttiğiniz herhangi bir konumdaki öngörüye hızlı erişim sağlar.
 2. Kendinizi kaybetmeyin! Harita ölçeği, noktalara ve hava cephelerine olan mesafeyi tahmin etmenize yardımcı olur… veya sadece okyanusun ortasından çıkmanıza yardımcı olur.

Rüzgarlı APK hakkında özet

ad rüzgarlı
Yayımcı Rüzgarlı hava dünya Inc
En son sürüm 7.7.2
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Thumbnail Maker Pro 11.6.1 – application for making thumbnails for Android! Full Download

Thumbnail Maker – Create Banners, Covers & Logos v11.6.1 – Application for making thumbnails of Android Professional and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir