Wigglegram 1.12 Apk -Mod for Android Download

Wigglegram Mod bir Fotoğraf Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 524 kişi oy kullandı.

genel bakış

Anılarınızı 3D yapın! Wigglegram, belirli bir nesnenin farklı bir açıdan fotoğraf serisidir. Fotoğraflar kısa bir animasyonda birleştirildiğinde optik yanılsama sayesinde üç boyutlu hale gelirler!

Önemli

Wigglegram adlı yenilikçi bir uygulama sayesinde 3D fotoğrafı basit ve kolay bir şekilde oluşturun. Uygulama kaydedilen görünümlerin (çekim) stabilizasyon işlevini içerir ve bu nedenle wigglegramlar daha etkilidir. 3B fotoğraflarınızdan GIF dosyaları ve kısa filmler oluşturun. Hazır wigglegramı sosyal medyada yayınlayın veya arkadaşlarınıza gönderin.

İndirme: Wigglegram Mod APK

Wigglegram’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Wigglegram APK hakkında özet

ad Wigglegram
Yayımcı n4no
En son sürüm 1.12
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir