Where to Find PUBG Sickle?

Orak, pala, pan gibi PUBG’deki yakın dövüş silahlarından biridir . PUBG orakının nerede bulunacağı birçok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Orak olan oyuncular, yaralı düşmanlarını orakla öldürmeyi seçebilirler. Bazen görevlerdeki orak cinayetleri nedeniyle yerin nerede olduğu önemlidir.

Orak, henüz bir tüfek veya tabanca bulamamış bir kişinin kendini savunmayı seçebileceği en iyi silahtır. Orak, yakın mesafeden yumruktan daha fazla hasar verir. Tüfeğiniz veya tabancanız yoksa, düşmanı yumruklamak yerine hızla orakla öldürebilirsiniz.

PUBG Sickle nerede?

PUBG orağının nerede olduğu tam olarak belli değil. Haritalarda her yerde rastgele olabilir. PUBG haritalarının herhangi bir yerinde orada bulmak mümkün. Orak bir tarım aracı olduğu için tarım ve orman alanlarında daha yaygındır.

Orak, oyuna dahil olan alanlarda ve sahanın yakınındaki küçük binalarda daha yaygındır. Orman kulübelerinde bir de PUBG orağı var.

PUBG Sickle Özellikleri

PUBG orakını bulduğunuzda onu kullanmak çok önemlidir. Orak, doğru bölgelere vurulduğunda rakibe büyük zarar verebilir. PUBG orak hasar değerleri aşağıdaki gibidir:

Vücut hasarı

 

  • Seviye 0-60
  • Seviye 1-42
  • Seviye 2-36
  • Seviye 3 – 27

Kafadan Vuruş Hasarı

 

  • Seviye 0 – 150
  • Seviye 1-105
  • Seviye 2-90
  • Seviye 3 – 67.50

150 ms alma gecikmesine ve 500 ms hazır gecikmesine rağmen, orak oldukça iyi bir yakın dövüş silahıdır. 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

PUBG MOBiLE LiTE BC HiLESi MOOD APK DIAMOND PARA HiLESi FULL

Pubg Mobile Lite Bc Cheats Mood Apk Elmas Para Hilesi. Pubg still holds the award …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir