Wheel of Fortune 3.49 Full Apk +Mod Menu for Android

Wheel of Fortune hakkında özet

ad Çarkıfelek APK
Yayımcı Scopely
En son sürüm 3.49
Platformlar Android 4.4
paket com.scopely.wheeloffortune
İndirme: orijinal Çarkıfelek APK

Çarkıfelek Mod bir Kelime Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 357.271 kişi oy kullandı.

Tüm zamanların en iyi kelime bulmaca oyunu! Her yerde aile, arkadaşlar ve Wheel of Fortune hayranları ile resmi Wheel of Fortune mobil oyunu oynarken tekerleği döndürün, bulmacaları çözün ve beyninizi eğitin! Her gün yepyeni bulmacalara meydan oku!

Hiç sesli harf almak istedin mi? Pat Sajak ile Çarkı Döndürüyor musunuz? Harfleri tahmin ve ikonik bulmaca tahtasında görünmesini izlemek? Bu TEKERLEK… OF… FORTUNE – popüler oyun şovuna dayanarak, şimdi bir yarışmacı olabilirsiniz!

Bildiğiniz ve sevdiğiniz Emmy® ödüllü TV oyun şovuna atlayın çünkü şimdi bağımlılık yaratan bir mobil oyun! Çarkı döndürün, şovun yapımcıları tarafından yazılan yeni bulmacaları çözün ve ödüller kazanın. Facebook aracılığıyla arkadaşlarınıza ve ailenize meydan okuyun veya dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncu ile oynayın!

Günlük bir alışkanlık haline getirin ve her gün yeni heyecan verici bulmacalara ve eğlenceli kategorilere meydan okuyun!

Wheel of Fortune’da Pat Sajak, hit TV oyun şovundan yeni bulmacalarla dünya çapında eğlence dolu bir yolculukta size rehberlik ediyor! Büyük bir ödül için binlerce başka taraftar, arkadaş ve aile oynayın! Bu kelime bulmacalarının galibi nihai ikramiye ile zirveye çıkacak!

Önemli

  • Hit TV şovunun yapımcılarından yepyeni resmi kelime bulmacaları tahmin edin!
  • TV şovu sunucusu Pat Sajak, New York ve Paris’ten Tokyo ve Hollywood’a kadar dünya çapında bir kelime oyunu yolculuğunda size rehberlik ediyor
  • Her zaman yeni kelime oyunları eklenir. Çözmek için her zaman yeni bir oyun şovu bulmaca var!
  • Kelime oyunları hayranları arkadaşlarıyla her kelime bulmaca çözme bir patlama olacak!
  • Ödül çarkı aksiyonu burada – Wild Card ile büyük kazanın ya da Free Play ile şanslı olun… ama iflas et ve Lose a Turn takozlarına dikkat edin!
  • TV şovu gibi klasik kelime oyunları oynayın! Bonus Turunda yazım fırsatları için çeşitli mektuplar bile alacaksınız!
  • İflastan korunmak ve bir Kaybetmek takozu almak ve çok sayıda özel avantaj elde etmek için VIP All-Access Pass üyeliğini tercih edin!
  • Büyük ödüller ve benzersiz koleksiyonlar için çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı kelime bulmaca turnuvalarında yarışın!
  • Arkadaşlarınızla, Facebook arkadaşlarınızla ve ailenizle ve dünyanın dört bir yanından binlerce diğer oyuncuyla ücretsiz kelime oyunları oynayın!
  • Ücretsiz çok oyunculu kelime oyunlarında dünya çapında binlerce oyuncuya karşı oyun şovlarına katılın ve yeni bir bulmaca oyununa başlarken gecikme yaşayın!

Wheel of Fortune’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

İndir

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir