WhatsApp Messenger 2.20.123 Apk – Mod for Android Full

WhatsApp Messenger Mod Bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 109.921.262 kişi oy kullandı.

genel bakış

Android WhatsApp Messenger , Android ve diğer akıllı telefonlar için ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınızı ve ailenizi mesajlamanızı ve aramanızı sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya mevcut olduğunda Wi-Fi) kullanır. Mesaj, çağrı, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj göndermek ve almak için SMS’den WhatsApp’a geçin.

Önemli

 • ÜCRET YOK: WhatsApp, arkadaşlarınızı ve ailenizi mesajlamanızı ve aramanızı sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G / 3G / 2G / EDGE veya mevcut olduğunda Wi-Fi) kullanır, böylece her mesaj veya çağrı için ödeme yapmanız gerekmez. * WhatsApp’ı kullanmak için herhangi bir abonelik ücreti yoktur .
 • MULTIMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderin ve alın.
 • ÜCRETSİZ ARAMALAR: Başka bir ülkede olsalar bile arkadaşlarınızı ve ailenizi WhatsApp Arama ile ücretsiz arayın. * WhatsApp aramaları, hücresel planınızın sesli dakikaları yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır. (Not: Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için sağlayıcınıza başvurun. Ayrıca, 911 ve diğer acil servis numaralarına WhatsApp aracılığıyla erişemezsiniz).
 • GRUP SOHBETİ: Arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca iletişim kurabilmeniz için kişilerinizle grup sohbetlerinin keyfini çıkarın.
 • WHATSAPP WEB: Doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından WhatsApp mesajları da gönderebilir ve alabilirsiniz.
 • ULUSLARARASI ÜCRET YOK: Uluslararası WhatsApp mesajları göndermek için ekstra bir ücret alınmaz. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla sohbet edin ve uluslararası SMS ücretlerinden kaçının. *
 • KULLANICI ADLARINA VE PİMLERE HAYIR Deyin: Neden başka bir kullanıcı adı veya PIN’i hatırlamak zorundasınız? WhatsApp, tıpkı SMS gibi telefon numaranızla çalışır ve telefonunuzun mevcut adres defterine sorunsuz bir şekilde entegre olur.
 • HER ZAMAN GİRİŞ YAPIN: WhatsApp ile her zaman giriş yaptınız, böylece mesajları kaçırmıyorsunuz. Giriş yaptığınız veya çıkış yaptığınız konusunda artık karışıklık yok.
 • KONTAKLARINIZLA HIZLI BAĞLANIN: Adres defteriniz, WhatsApp’a sahip kişilerinizle hızlı ve kolay bir şekilde bağlantı kurmak için kullanılır, böylece hatırlanması zor kullanıcı adları eklemenize gerek yoktur.
 • ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimlerinizi kaçırsanız veya telefonunuzu kapatsanız bile, WhatsApp uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar son mesajlarınızı kaydeder.
 • VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konumunuzu paylaşın, kişi alışverişinde bulunun, özel duvar kağıtları ve bildirim sesleri ayarlayın, e-posta sohbet geçmişi, aynı anda birden fazla kişiye mesaj yayınlayın ve daha fazlasını yapın!

İndirme: WhatsApp Messenger Mod APK

WhatsApp Messenger’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

MODU İNDİR

Ne var ne yok

 1. Karanlık mod artık kullanılabilir. Ayarlar> Sohbetler> Tema’ya giderek ‘Karanlık’ı seçin. Android 10’daki kullanıcılar için, karanlık mod sistem ayarlarında açıldığında otomatik olarak etkinleştirilir.

WhatsApp Messenger hakkında özet APK

ad WhatsApp Messenger
Yayımcı WhatsApp Inc.
En son sürüm 2.20.123
Platformlar Android 4.2
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir