WhatsApp Business 2.20.31 for Android Apk indir

WhatsApp Business Mod Bir İletişim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 1.697.370 kişi oy kullandı.

genel bakış

WhatsApp Business App , WhatsApp’ta bir iş varlığına sahip olmanızı, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanızı ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Ayrı iş ve kişisel telefon numaralarınız varsa, hem WhatsApp Business Apk hem de WhatsApp Messenger’ı aynı telefona yükleyebilir ve farklı numaralarla kaydedebilirsiniz.

Önemli

  • İŞ PROFİLİ: Müşterilerinizin web siteniz, konumunuz veya iletişim bilgileriniz gibi değerli bilgileri bulmasına yardımcı olmak için işletmeniz için bir profil oluşturun.
  • İŞLETME MESAJLARI ARAÇLARI: Uzakta olduğunuzu belirtmek için Dışarıda mesajlarını kullanarak müşterilerinize daha duyarlı olun.
  • ARAZİ / SABİT NUMARALI DESTEK: WhatsApp Business’ı sabit hatlı (veya sabit) bir telefon numarasıyla kullanabilirsiniz ve müşterileriniz size bu numaradan mesaj gönderebilir. Doğrulama sırasında, kodu bir telefon görüşmesi üzerinden almak için “Beni ara” seçeneğini seçin.
  • WHATSAPP MESSENGER VE WHATSAPP BUSINESS’i ÇALIŞTIRIN: Hem WhatsApp Business’ı hem de WhatsApp Messenger’ı aynı telefonda kullanabilirsiniz, ancak her uygulamanın kendine özgü bir telefon numarası olmalıdır.
  • WHATSAPP WEB: Müşterilerinize doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından daha verimli yanıt verebilirsiniz

İndirme: WhatsApp Business Mod APK

WhatsApp Business’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir