WhatsApp Business 2.20.196.3 Apk for Android

WhatsApp Business hakkında özet 2.20.196.3 APK + Mod for Android

ad WhatsApp Business
Yayımcı
En son sürüm 2.20.196.3
Platformlar Android 4.0
paket com.whatsapp.w4b
İndirme: Orijinal WhatsApp Business APK

Sevgili dostlar, size WhatsApp Business APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir İletişim Android APP olduğunu ve 100.000.000’dan fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. WhatsApp Business MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 2.345.073 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

WhatsApp Business App , WhatsApp’ta bir iş varlığına sahip olmanızı, müşterilerinizle daha verimli iletişim kurmanızı ve işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Ayrı iş ve kişisel telefon numaralarınız varsa, hem WhatsApp Business Apk hem de WhatsApp Messenger’ı aynı telefona yükleyebilir ve farklı numaralarla kaydedebilirsiniz.

Önemli

  • İŞ PROFİLİ: Müşterilerinizin web siteniz, konumunuz veya iletişim bilgileriniz gibi değerli bilgileri bulmasına yardımcı olmak için işletmeniz için bir profil oluşturun.
  • İŞLETME MESAJLARI ARAÇLARI: Uzakta olduğunuzu belirtmek için Dışarıda mesajlarını kullanarak müşterilerinize daha duyarlı olun.
  • ARAZİ / SABİT NUMARALI DESTEK: WhatsApp Business’ı sabit hatlı (veya sabit) bir telefon numarasıyla kullanabilirsiniz ve müşterileriniz size bu numaradan mesaj gönderebilir. Doğrulama sırasında, kodu bir telefon görüşmesi üzerinden almak için “Beni ara” seçeneğini seçin.
  • WHATSAPP MESSENGER VE WHATSAPP BUSINESS’i ÇALIŞTIRIN: Hem WhatsApp Business’ı hem de WhatsApp Messenger’ı aynı telefonda kullanabilirsiniz, ancak her uygulamanın kendine özgü bir telefon numarası olmalıdır.
  • WHATSAPP WEB: Müşterilerinize doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından daha verimli bir şekilde yanıt verebilirsiniz

WhatsApp Business APK Apk indir Oyunu oyna

WhatsApp Business’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Ekran görüntüleri

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.20.196.3 sürümündeki yenilikler

  1. Müşterilerin sizinle bir konuşma başlatmasını sağlamak için QR kodları oluşturun, paylaşın ve yazdırın. QR kodunuza erişmek için İşletme araçları> Kısa bağlantı> QR Kodunu Görüntüle’ye gidin.
  2. Müşterilerin ürünlerinizi ve hizmetlerinizi keşfetmelerini sağlamak için kataloğunuzu ve ürün bağlantılarınızı herhangi bir dijital platformda paylaşın. Daha fazla bilgi edinmek için İş araçları> Katalog’a gidin.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir