What the Hen: Enter the Dragons! 2.7.9 Mod APK

Tavuk Nedir: Ejderhalara Gir!

ad Tavuk Nedir: Ejderhalara Gir! APK
Yayımcı Ücretli Maymun
En son sürüm 2.7.9
Platformlar Android 4.4
paket com.chargedmonkey.whatthehen
Orijinal indirin Ne Tavuk: Ejderhalar girin!  APK

Tavuk Nedir: Ejderhalara Gir! Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,6 puan aldı, toplam 197,800 kişi oy kullandı.

Tuhaf, çizgi kahramanların tadını çıkarıyor musun? Çılgın klan yarışmaları, barbar patron dövüşleri, çılgın tahsil karakter kartları ve bağımlılık yapan Arena düellolarına ne dersin? Eğer öyleyse, şanslısın, büyücü kuluçka!

Tamamen yeni “ Ne Tavuk: Ejderhalara Gir! Mod ”mümkün olan her şekilde daha büyük, daha iyi ve HENtastic! Şimdiye kadar en karikatür tarzı oyun macera çılgın tavuk sihirbazından sonra deli kovalamaca kendinizi. Efsanevi büyücü seansında, en kötü patronları düello et ve YÜZLERCE seviye ve BİNLERCE 1on1 Arena savaşları boyunca en komik kahramanları topla! Kişisel Summoner Heroes ordusuna katılın, en havalı klanları yaratın ya da katılın ve insanlığın HENstory’sundaki en görkemli güncellemede özel, zamana dayalı özel etkinliklerde savaşın!

Önemli

123123

İndirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce What the Hen: Ejderhalara Gir! ‘Linkini kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir