We Bare Bears: Match3 Repairs Mod Apk 1.2.39 Sınırsız para

Bare Bears Match3 Repairs Mod Apk , aynı bileşenleri tek bir satırda karıştırmanız gereken büyüleyici bir arcade. Bulmaca içindeki temel karakterler, çeşitli ayılar olan üç hayvandır. Tüm bu karakterler aynı sevilen karikatürden geliyor. Sporun temel amacı, hayvanların evlerini restore etmelerine yardımcı olmaktır. Spor evinde meyve ve farklı nesneler türetmek isteyeceksiniz. Faktör kazanmak için onlardan zincir toplamanız gerekecek. Derecelerin üstesinden gelmek için katılımcı, ödül sahibine ve evi süsleme şansına dönüşebilir. Bu spor, mekaniği “art arda üç” takip etmekle yükümlüdür.

Biz Bare Bears Match3 Repairs bir arcade bulmaca spor “üst üste üç”, kahramanlar üç ayı: kutup, boz ve panda. Karakterler tanınmış karikatürün kahramanlarıdır. Sporun temel amacı, ayıların yoğunluğunu tamir etmelerine yardımcı olmaktır. Bunu yapmak için, kişi oyun alanındaki meyveleri ve nesneleri türetmeli ve aynı bileşenlerden bir dizi yazmalıdır. Sporun karlı bir şekilde tamamlanması için oyuncu, karakterlerin evini oldukça fazla ekipmanla süsleme şansına ek olarak yararlı ödüller kazanacak.

Biz Bare Bears Match3 Android için onarım üst üste üç büyüleyici bir bulmaca çözmek için üç ayı hizmet edecek yer spor. Bu heyecan verici spor, stratejik bulmacaları geleneksel üçle arka arkaya mekaniğinde birleştiriyor. Tamamen farklı nesnelerden üç veya ekstra bulmaca karıştırın ve görevleri tamamlayın. Mühürleri saklayın, hayvanları arayın, uçağı etkinleştirin ve farklı görevleri yerine getirin. Aralıklarla geçin ve ayı inini ve âlemin evini güzelleştirebilecek ödül nesneleri elde edin. Bireysel kombinasyonlarınızı oluşturun ve hamburger, tako, kelebek ve elektrikli süpürge ödül olarak alın.

Biz Bare Bears Match3 Repairs animasyon diziden tanınmış üç ayı hakkında üst üste 3 bulmaca sporudur. İlke karakterleri inleri hakkında eleştirel olmaya karar vermiştir. Düzen, en yakın bölge ve planlarının çok daha fazla. Oyuncular etkili bir şekilde bileşenleri birleştirerek, ödüller alarak ve ne yapacağını ve yolunu önererek onlara yardımcı olacaklar. Geçiş aralıkları, bonuslar, denemeler, veriler ve ekstralar elde etmek, onların bolca eğlenceli ve keyifli olmalarına izin verir. Ve hoş grafikler ve büyüleyici tarihi geçmiş, hepsini mümkün olduğunca muhteşem ve bağımlılık yapacaktır.

Download links

Normal Apk

Mirror #2 (MOD)

Mirror #3 (MOD)

GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir