We Bare Bears 1.2.40 Apk Mod for Android Full

Bare Bears Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 80.342 kişi oy kullandı.

genel bakış

We Bare Bears Match3 Repairs’de Grizz, Panda ve Ice Bear’ın mağaralarını düzeltmelerine yardımcı olmak için yenilikçi maç-3 bulmacaları oynayın !

Önemli

  • Klasik Match-3 oyunu, yaratıcı yeni seviye tasarımlarda stratejik bulmacalarla buluşuyor. Mühürleri kurtarmak, gizli vahşi yaşamı bulmak, uçağı aktive etmek ve daha fazlası gibi benzersiz görevleri yerine getirirken en büyük kombo maçlarını yapmaya çalışın!
  • Ayılar mağarasını ve Campground ve Food Truck parkı gibi çevredeki alanları oluşturmak için seviyeleri geçin. Her ayarı dekore etmek ve ev gibi hissettirmek için eşyaların ve nesnelerin kilidini açın.
  • Burgers, Tacos, kelebekler ve Ice Bear’s Vacuum Pal gibi güç arttırıcılar oluşturmak için özel eşleşmeler yapın! Devasa, tahta temizleme kombinasyonları oluşturmak için stratejinizi güçlendirmelerle oluşturun!

İndirme: We Bare Bears Apk Mod Full

We Bare Bears’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir