We Are Illuminati 1.6.4 Apk Full Mod for Android

We Are Illuminati hakkında özet

ad Biz İlluminati’yiz
Yayımcı
En son sürüm 1.6.4
Platformlar Android 4.1
paket br.com.tapps.weareilluminati
İndirme: Orijinal We Are Illuminati APK

Sevgili dostlar, size We Are Illuminati APK’sının en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. We Are Illuminati MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 374.911 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Pop idolleri, dünya liderleri ve pullu tenli uzaylıların para, güç ve akıllıca gizlenmiş uzay gemilerinin yanı sıra ortak noktası nedir?

Hepsi Illuminati!

Onların saflarına katılın ve mümkün olduğunca çok kişiyi etkileyin! Zihin kontrolü, sahte haberler, müzik videolarındaki gizli mesajlar, su kaynaklarındaki garip kimyasallar: bu simülatör tıklayıcısında dünya hakimiyeti için şaşırtıcı derecede geniş bir yol dizisi var.

Önemli

  • Her zaman insanları etkilemek ve onları mutlu bir şekilde boşta çalışan tıkırtı kuzularına dönüştürerek pratik yapmak istediğinizi bildiğiniz dünya çapında hakim olan boşta oyun becerileri!
  • Ana simgenizi harekete geçirerek ve boş bir simülatördeki gerçek bir kralı oyunu gizli toplum başkanı gibi, sonuçları boş bir şekilde bekleyerek, bu simülatör tıklayıcısında dünyanın her yerindeki insan kuzularının zihinlerini OKUYUN.
  • Her şeye ve herkese hükmetmek için sıkı çalışın! Bir simülatör tıkırtı boşta oyunda ana akım haline geldiğinizde neden derin web düzeyinde etkide duruyorsunuz?
  • Kabloları güçlü dünya liderlerinin ofislerine yerleştirerek gizli boşta simülatör konuşmalarında EAVESDROP ve gölgeli simülasyon oyun planlarınıza uyacak şekilde gölgeli planlarını manipüle etmek için sahte haberleri kullanın!
  • Kendi yeni simülatör tıkırtı dünya düzeninizi getirirken, etkinizin sizi alabileceği her şeyi RELISH!

En son sürümü indirin

We Are Illuminati’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.6.4 sürümündeki yenilikler

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir